Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

logo.jpg

Alior Bank to ogólnopolski, uniwersalny bank, który obsługuje wszystkie segmenty rynku w ramach pionu detalicznego i biznesowego. Jest bankiem młodym, na polskim rynku działa dopiero od kilku lat. Jego oferta produktowa skierowana jest do szczególnie wymagających klientów, oczekujących wysokiego poziomu usług i profesjonalnego doradztwa.

 

Bank oferuje szeroki asortyment produktów bankowych, z których wymienić warto m.in.: kredyty hipoteczne, karty kredytowe, lokaty, konta osobiste oraz konta oszczędnościowe. Alior Bank gwarantuje swoim klientom także produkty i usługi, które dotychczas nie były dostępne w standardzie, takie jak chociażby bezpłatne pakiety consierge.

 

Oprócz tradycyjnych kanałów dostępu do oferty banku, klienci Aliora mogą korzystać z bankowości internetowej oraz telefonicznej, a także z mobilnego dostępu do konta za pomocą telefonu komórkowego.

Źrodło: www.banki.pl

 

Czy moglibyśmy poznać opinie klientów, którzy korzystają z usług Alior Banku? Czy jesteście zadowoleni czy może są pewne minusy, które was denerwują? Czekamy na opinie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie miałem okazji skorzystać z ich usług, ale zauważyłem że w czasie kiedy prowadzą swoją dziłalność nie było żadnego, ale co do ich banku.

Koleżanka ma u nich konto, inwestuje w taryfę nocą. Z Tego co wiem, jakiś tam wpływ ma co miesiąc. Bo wtedy i tylko wtedy jest rozliczenie za cały okres inwestycji nocnej.

Wiadomo, że im więcej wpłacimy na konto tym więcej dostaniemy na koniec.

 

jednak miałem obawy co do takich praktyk, nie że nie ufam czy coś, ale jakoś nie mam takiego przekonania do banków po całej aferze AG. Synonim całego zdarzenia czyli Piramida opiera, się o każdy bank.

nie wiem co w każdym z nich czycha ? chyba, że wy to wiecie... ;)

 

Ogólnie oceniam Bank na 4/5. Dlatego, że nie słychać o jakiś wałkach u nich ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alior na teraz plasuje się na pierwszym miejscu w dostępności kredytu hipotecznego dla rodziny 2+1. Żeby dostać 270 tysięcy kredytu (przy 2 osobach pracujacych), na 25 lat, wystarczy miesięczny dochód netto w wysokości 3 500 złotych. 'lepszy" (3 100 zł) jest tylko bank Pocztowy, ale przyznaje kredyty na trochę innych zasadach. Mamy lidera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Alior to jeden z tych banków, który potrafił ostatnio na rynku finansowym sporo namieszać. Podobne nadzieje miałem wobec Santandera, ale nadzieje okazały się płonne. Tymczasem Alior zaczyna nadawać ton rywalizacji, zwłaszcza o młodych z wielkich miast:-) Oferuje dynamiczne rozwiązania i dobrą ofertę, na jego tle mBank, który zwykle był w awangardzie zmian i nowości, wydaje się przy nim, jakby był ospałym, stacjonarnym bankiem. Dla klientów taki bank to nadzieja na zmiany na skostniałym rynku bankowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jakoś banki na A. Mają w tym roku niezgodę kości ;D coś tam się dzieje dziwnego, nie wiem.. ale mamy całą zimę, wieć jako ciekawy życia zrobię ranking i przejdę się po wszystkich bankach przeprowadzę rozmowy i wywniskuję co i jak, wyślę temat na forum ranking bankó wtedy się dowiem kto jak działa ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę w ofercie na stronie www, lokaty nocnej już nie ma. Myślę, że taka lokata nie budziła dużego zainteresowania wśród klientów, przecież zawsze można sobie wpłacić środki na jakieś konto oszczędnościowe i przeważnie na korzystniejszych warunkach niż lokata nocna.

 

Lokaty overnight (lokaty nocne) są popularne głównie na rynku międzybankowym, wśród klientów indywidualnych raczej nie bardzo. Sądzę, że wynika to między innymi z tego że lokata taka nie wyróżnia się szczególnie korzystnymi warunkami, a po drugie jest czymś dosyć nowym. Wiadomo przecież że większość osób boi się nieznanych im rozwiązań, dlatego też pewnie niewiele osób się decydowało na takie lokaty

Share this post


Link to post
Share on other sites

słowo aliro może nam się zle kojarzyć jednak nie ma to wpływu na nasze konto jakie chcemy tam założuć. jednak każdy ma swoje zdanie. jak ktoś chce to załozy tam konto...

pochlebne jest to że każdy z banków dba o nas i wiemy dokłądnie że każda ich pomoc ma się w kierunku kredytu i pożyczek..

 

warto skorzystać z ich oferty tak nam zawsze powtarza jakaś pani z banku ;D namawia jak zawsze mają to wykute na blache, ale jak chcecie... bank okey

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Retorta

Alior, pożyczka âgwarancji najniższej ratyâ.  Nie wychodzi tak różowo. Trzeba się u nich ubezpieczyć i jest to poważna kwota. Konkretnie, wziąłem 50kzł spłacę 100kzł w 10 lat. Co daje rzeczywist oprocentowanie nie 4% ale około 18% rocznie.

 

Najbardzej mnie jednak wkurzyło, że muszę płacić za wcześniejszą spłatę częściową gdy chcę skrócić okres kredytowania a nie zmniejszyć ratę. Tu już potrzebny jest aneks za 100,-zł. A pytałem przy podpisywaniu umowy: "Tak oczywićcie wcześniejsza spłata jest bezpłatna".  Bezpłatne jest zmniejszenie raty co jest korzystniejsze dla banku. Dodaliby dwie linijki, jeśli nawet nie do umowy to do załącznika i byłoby jasne i w porządku. A tak, duży minus dla Alior Banku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bank jest dobry, ale np. ludzie skarżą się, że nie informuje swoich klientów o zmianach listownie tylko przez bankowość elektroniczną... oni nie wiedzą o tym że nie każdy korzysta z tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem od początku w AliorBank ale nie jestem w pełni usatysfakcjonowany z ich usług. Myślę nad przenosinamy swojej gotówki na drugie konto, które mam w Millenium, nie dość, że bezpłatne to w dodatku blisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ewelina

 Witam Serdecznie.
 Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł  bez zaswiadczen o dochodach . Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tomasz

Cześć. Chciałem kupić telefon na raty przez payu to właśnie AliorBank, mam zdolność kredytową bo sprawdzałem w innym banku, wypełniłem formularz i co otrzymałem? Wiadomość którą napisał mi jakiś komputer z nieznanymi dla mnie kodami że kredytu nie dostane. Oszustwo i naciągactwo, bo żeby złożyć taki wniosek trzeba przelać im kase której już nie zobaczycie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×