Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zażenowana

Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie Euro***d, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje u nich kredyty? Ręce mi opadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

alior bank to oszuści i naciągacze, radzę zawiadamiać prokuraturę

rafał pawelczyk twierdzi, że nie ma dokonanych na konto wpłat, mimo , że klient ma dowody wpłat- kto więc kradnie te pieniądze

sepleniąca majewska justyna nie tylko jest nieprofesjonalna, ale chamska i złośliwa, to samo paziewska hanna

po podpisaniu umowy wysyłają dodatkowe oświadczenia do podpisania zmuszające do spłaty dwukrotnrj kwoty pożyczki, mimo, iż wcześniej podpisało się umowę na której widnieje inna kwota-to sprawa dla prokuratury

niech każdy kto tak zostanie potraktowany zakłada sprawę w prokuraturze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Alior zszedł na psy-ten bank chyba ginie,bo tylko ginący tak łupi swoich klientów/nowe opłaty prawie za wszystko/.Myślę,że stracą mnóstwo klientów-

mnie już stracili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że Alior Bank jest dość dobrym bankiem, który wprowadza coraz to nowsze "innowacje" i udogodnienia dla klienta.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem tego banku to może coś na jego temat poczytać sobie tutaj:
http://www.kalkulator.pl/Alior-Bank Zapraszam.
Mi osobiście podoba się promocja gwarancji najniższej raty i to, że jak znajdzie się tańszą to bank zwraca ci różnicę i obniża do tego samego stopnia co znaleziona niższa rata.
Nie jestem pewna, czy to rzeczywiście tak jest...
Z resztą wiele banków jest pewnych swoich kredytów toteż pełno takich gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jako konto prywatne. Za kartę 5zł co miesiąc, ale mam zwrot za zakupy 3% i akurat wychodzę trochę ponad tę opłatę. Ogólnie dobre konto, fajny interfejens bankowości internetowej - przejrzysty i funkcjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie wejścia na rynek Alior Bank rzeczywiście miał rewelacyjną ofertę, Z pewnością była ona skonstruowana tak, aby przyciągnąć szybko jak najwięcej klientów. Dotyczyło to zarówno lokat, jak i kredytów. W tej chwili nie wyróżnia się jednak na tle innych banków - jego kredyt hipoteczny przyznawany jest z marżą od 1,99%, więc koszt kredytu jest na średnim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co zauważyłam, to alior bank opinie ma w zdecydowanej większości pozytywne. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient, ale nie każdemu da się dogodzić. Niektórzy z kolei na siłę próbują się przyczepić. Ja im kibicuję, bo to w końcu jeden z niewielu polskich banków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×