Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Dockson

Jakie alkohole pijecie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie piję alkoholu tak czesto. Bardzo rzadko, kilka razy w roku i to symboliczne ilości mruga Mój mąż jeszcze rzadziej, więc się dobraliśmy pod tym względem ;) Nie przepadam za mocnymi alkoholami, jeśli już coś wybieram to są to

likiery

wina

ewentualnie wina musujące

https://outletalkoholowy.pl/67-wino-musujace

Polecam takich win szukać na pewno w sklepach internetowych. Można tam kupic sobie dobre wytrawne oraz półwytrawne wina musujące. Nie takie słodkie jak te wszystkie szampany dostępne w sklepach stacjonarnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić w przypadku ostrego zatrucia alkoholem? Czy ktoś może podzielić się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi postępowania w sytuacji, gdy osoba znajduje się w stanie ostrego zatrucia alkoholem? Jestem zainteresowany informacjami na temat udzielania pomocy i zapewnienia właściwej opieki w tego typu sytuacjach. Dziękuję za wszelkie wskazówki i rady!

________________________

Co robić w przypadku ostrego zatrucia alkoholem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o alkohole, to spożywam je dość rzadko. Raczej, gdy piję to już okazjonalnie. Dzieje się to tak za sprawą tego, że najczęściej jestem kierowcą, a jak wiadomo - kierowanie po spożyciu alkoholu jest niedozwolone. Pamiętajcie, że zdrowie i bezpieczeństwo są zawsze najważniejsze, przez co warto jest pić rozsądnie i nie wchodzić za kierownicę po spożyciu.
____________________________

Jak szybko po spożyciu alkoholu można wsiąść za kierownicę? Sprawdź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×