Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
vicotria

Kredyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jest wiele ofert kredytów samochodowych, które kuszą dodatkowymi pakietami takimi jak; ubezpieczenie, opony zimowe czy letnie jak i autocasco.
Nie powiem, jest dylemat w wybraniu który jest najlepszy.
Najpierw warto pójść do banku, w którym mamy już swoje konto ponieważ wtedy możemy dostać kredyt na lepszych warunkach. Warto też odkładać trochę pieniędzy z tego względu, że im większy nasz kapitał tym lepszy kredyt dostaniemy, nie wspominając już o tym, że nie musimy zaciągać całej kwoty za jaką chcemy zakupić samochód.
Samochód może być, nowy, używany i zagraniczny. Nawet u dealera można na miejscu wziąć kredyt na samochód jaki nas interesuje.
Nie można też zapomnieć powiedzieć o tym, że w sieci można znależć pomoc jeżeli nad czymś się borykamy.
Na przykład to forum... Można tutaj dowiedzieć się wielu rzeczy, jak i samemu podzielić się swoim doświadczeniem.
To forum nie jest jedyne, jak i pomoc.
Zrobiło się głośno, o kalkulatorach kredytowych. Z mojego otoczenia płyną różne opinie; jedni uważają, że nie warto poświęcać im wagę, a drudzy są zadowoleni bo taki kalkulator-kredytowy, pomógł im rozwiązać parę problemów np. ze znalezieniem dobrego banku= kredytu jak i również pomógł w obliczeniu miesięcznej raty.
Dobrze jest udać się do doradcy finansowego bądż też kredytowego w celu pomocy, jednakże nie każdy ma na to czas.
Dlatego powstały takie kalkulatory- mają ułatwić nam podjęcie właściwej decyzji, ponieważ kredyt to zobowiązanie na wiele lat.

Co sądzicie o takich kalkulatorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalkulatory kredytowe są jak najbardziej ok, ale nic nie zastąpi kontaktu z doradcą banku w celu wyjaśnienia wszystkich niejasności związanych z opłatami za ten kredyt. Kupowałem samochód używany, biorącKREDYT SANTANDER BANKU i byłem bardzo zadowolony. Bardzo fajne warunki:

  • na dowolny pojazd (także z zagranicy): samochód, motocykl, motorower, quad
  • auta nowe lub używane do 12 lat
  • wpłata własna od 0zł
  • okres kredytowania do 8 lat!

Jesteś zainteresowany to wypełnij WNIOSEK i czekaj na kontakt doradcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mając wystarczającej ilości gotówki na zakup auta, chcąc nie chcąc musimy posiłkować się pieniędzmi pożyczonymi z jakiegoś żródła. Źródłem tym najczęściej są banki. Planując zaciągnięcie kredytu mamy dwie możliwości. Jedną z nich jest celowy kredyt samochodowy. Drugą stanowi kredyt gotówkowy, który przeznaczamy na kupno auta. Do wyboru mamy jeszcze jedną opcję, a jest nią samochód na kredyt, czyli zakup nowego lub używanego pojazdu u dealera z kredytem ratalnym. Więcej: www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytu-samochodowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany od kredytów na samochód. A co w sytuacji gdy będziemy mieli wypadek i samochód zostnie oddany do kasacji bądż ulegnie poważnemu uszkodzeniu? Będziemy spłacać samochód, którego nie używamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany od kredytów na samochód. A co w sytuacji gdy będziemy mieli wypadek i samochód zostnie oddany do kasacji bądż ulegnie poważnemu uszkodzeniu? Będziemy spłacać samochód, którego nie używamy..

Wszystko zależy czy to będzie z twojej winy czy też winy drugiej osoby. Natomiast zawsze warto wziąć pełen pakiet ubezpieczeń mając to na uwadze, że możemy nie dojechać do celu.

 

 

 

Z poważaniem

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy.

 

Kontakt w Profilu

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągając kredyt samochodowy bank będzie wymagał wykupienia nie tylko ubezpieczenia OC, ale także AC. W przypadku szkody powstałej z naszej winy bank odzyska pieniądze z ubezpieczenia autocasco. Jednak nie wszyscy ubezpieczyciele pokryją 100% szkody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które banki umożlwiają wzięcie kredytu samochodowego bez zaświadczeń z ZUS ? Niestety mam zaległości. Tworzę właśnie nowe miejsce pracy - mobilną myjnie samochodową i potrzebuję kupić do tego auto.Zdolność kredytową niby mam, kwestia tylko zaświadczeń. Przydał by się uproszczony kredyt samochodowy na oświadczenie bez żadnych papierów i straty czasu na załatwianie. 

Nie interesują mnie parabanki. Tylko bank i oficjalna oferta. Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dużo ważnych informacji znalazłem na stronie http://www.obligacjemakler.pl Przymierzając się do zakupu samochodu często uświadamiamy sobie, że nie będziemy mogli pozwolić sobie na zbyt duży wydatek, jeśli nie skorzystamy z pomocy banku. Oczywiście, instytucja ta jest nam w stanie zaproponować przynajmniej kilka interesujących rozwiązań, wśród których najciekawiej prezentują się kredyty samochodowe oraz kredyty gotówkowe na samochód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwykle jest tak, że mając kredyt samochodowy bank przeprowadza cesję praw z ubezpieczenia AC. Brzmi strasznie, ale de facto to zwykłe zabezpieczenie kredytu. Co do samego finansowania to polecam zapoznać się z ofertą Raiffeisen Polbank bo warunki mają, moim zdaniem, jedne z lepszych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×