Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Elfweard

Botoks na bruksizm w Rzeszowie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mial robiony botox na zwacze pomimo wady zgryzu? Mam nierówne dolne zęby i planuje założyć aparat ortodontyczny (górę nosiłam), ale chciałabym zrobić botox ze względu na to, że notorycznie zaciskam zęby...czasami ciężko mi wytrzymać u dentysty, ponieważ łapie mnie szczekoscisk. Bylam u lekarza i on powiedział, że najpierw leczenie ortodontyczne, a potem botox bo moze akurat sam układ zębów wypłynie na to, ze nie bede ich zaciskac

Gdzie tak poza tym w Rzeszowie polecicie udanie się na zabieg? 

Edytowane przez Elfweard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I racja-najpierw leczenie ortodontyczne. Pozatym u dobrego ortodonty powinni zaproponować leczenie bruksizmu-deprogramator zgryzu., fizjoterapia, odbudowa zębów albo przynajmniej nakladki relaksacyjne. Podawanie botoksu jest przez wielu lekarzy niezalecane w tym przypadku, nie jest do konca bezpieczne i ma nieciekawe skutki uboczne na dłuższą metę. Byl juz o tym post. Aparat nie przeszkadza w operacji nosa..

Jeśli chodiz o botoks na bruksizm w Rzeszowie, to sama robiłam tutaj:

https://slowage.pl/wskazania/bruksizm

Na miejscu powinni Ci doradzić co robić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×