Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Klimatyzacja biurowa - jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy biuro z witryną. Pomieszczenienie nie jest duże, bo około 22 m kw. Ale ze względu na tą witrynę duże nasłoniecznienie pewnie ma to znacznie bo trochę szybciej się nagrzewa. W zwiazku z tym pojawia się pytanie o wybór klimatyzacji: odpowiednią moc itd. Moze ktoś przerabiał i miałby doświadczenia z tego zakresu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniście koniecznie w tą zainwestować i to jak najszybciej. Latem można w biurze się ugotować dosłownie, więc nic lepiej się nie sprawdzi niż właśnie klimatyzacja. Ja do mieszkania też tą montowałam. U mnie z kolei klimatyzator okienny sprawdza się bardzo dobrze. Powinniście porozglądać się za różnymi rodzajami klimatyzatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biurze, w którym na co dzień pracuje jest założony system wentylacyjny. Dzięki niemu podczas letnich upałów nie mamy za gorąco wewnątrz biura. Założenie takiej wentylacji i klimatyzacji zależy od ilości i rozkładu pomieszczeń, a także ilości osób pracujących wewnątrz. 
__________________________________________

Systemy wentylacyjne Pruszków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę ja bardziej na ten moment skupiam się na mojej klimatyzacji w samochodzie i wiem również jak istotną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie można ją serwisować. W każdym razie ja bardzo często korzystam z usług firmy https://expertczystosci.pl/czyszczenie-klimatyzacji i wiem, ze to jest bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie klimatyzację i jestem z niej bardzo zadowolona. O koszty się nie martwcie - nawet nie zauważyłam zmian na rachunku za energię elektryczną. A jeśli chodzi o montaż to świetnym wyborem będzie klimatyzacja Poznań - Śrem i okolice: https://klimatyzacja-srem.pl/ .

Edytowane przez miriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, chcę zamontować w moim domu klimatyzację. Zdaję sobie sprawę, że to zadanie nie jest łatwe, ale z pomocą kilku narzędzi i materiałów uda mi się je wykonać. Jednym z najważniejszych narzędzi, jakie będę potrzebować, są opaski kablowe. Te małe, elastyczne paski są niezbędne do utrzymania porządku i zapewnienia bezpieczeństwa przewodom elektrycznym, co jest szczególnie ważne podczas montażu klimatyzacji. Dzięki opaskom kablowym przewody będą dobrze posegregowane, a poza tym zminimalizujemy ryzyko przesunięcia się kabli i uszkodzenia instalacji. Wszystkie kable w moim projekcie będą trzymane wzdłuż ściany, więc muszę użyć opasek kablowych w różnych rozmiarach. Dzięki temu będę miał możliwość dopasowania ich do różnych rozmiarów kabli, co pozwoli mi na zachowanie estetycznego wyglądu mojej instalacji. Czy ktoś mi coś doradzi w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gdy chodzi o same sprawy związane z klimatyzacją to przed jej zakupem musimy być na pewno zdecydowani co chcemy osiągnąć. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobrą klimatyzację do domu https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/domestic/ i ja jestem zdania, ze będziecie z takiego rozwiązania na pewno zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja to niezwykle ważny element zapewniający komfort w upalne dni. Dzięki firmie Energores z Rzeszowa możesz cieszyć się chłodnym powietrzem w swoim domu, biurze czy lokalu usługowym. Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta, Energores dostarcza rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Firma oferuje również serwis oraz wsparcie posprzedażowe. Więcej na: https://energores.pl/korzysci-klimatyzacji-w-rzeszowie-energores-pomoze-ci-sie-ochlodzic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy warszawiacy, zbliża się gorący sezon, a ja zastanawiam się nad instalacją klimatyzacji w moim domu. Czy macie jakieś doświadczenia z firmami specjalizującymi się w montażu klimatyzacja warszawa ? Szukam ekspertów, którzy dostarczą nie tylko urządzenie, ale także profesjonalny montaż i serwis. Wasze rekomendacje mile widziane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o klimatyzację w biurze to warto rozważyć ofertę mari Midea bo to lider rynku który stale udoskonala swoje produkty. Odwiedź witrynę  https://zymetric.pl/serwis/czesci-zamienne a tam poznasz ich nowoczesne klimatyzatory. Mają produkt na każdą potrzebę i zapewniają także serwis jak i szkolenia dla instalatorów. Oni zapewnią ci rozwiązania do biura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×