Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy, kto pierwszy raz ma do czynienia z wzięciem pożyczki, zadaje sobie wiele pytań związanych z samą
procedurą. Po pierwsze, jaką firmę wybrać, po drugie, jak załatwić formalności, po trzecie, jak najkorzystniej wybrać ofertę.

Dziś chcielibyśmy zająć się kwestią instytucji pożyczkowej Wonga, świadczącej swoje produkty internetowe drogą
online.

Jeżeli macie jakieś doświadczenia z firmą Wonga braliście tam pożyczkę i jesteście zadowoleni z niej lub nie proszę o komentarze.

 

Więcej o ofercie tej firmy i kosztach zebrano tutaj pożyczka w Wonga.

 

Z kalkulatora na stronie firmowej Wonga wynika że 500 zł pożyczone na 30 dni będzie nas kosztowało146,66 zł dając całkowitą kwotę do zpłaty - 646,66 zł. Tanio więc nie jest.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że takie Wonga.com to pożyczki dla bogatych emerytów xD
Tak jak wyżej---> Strasznie wysokie oprocentowanie i ja nie wiem czym oni się chwalą w tych reklamach.....
Może to jakiś sposób by naciągnąć emerytów w potrzebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem (bodajże na blogu Appfunds), że RSSO podane na stronie jest mniejsze, niż faktyczne. Wynika to z błędnych wyliczeń na stronie... także prawdopodobnie jest jeszcze większe, niż widzicie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wonga.com mówicie że jest duże oprocentowanie, że pożyczki tylko dla bogatych emerytó, ale jak ktoś bogaty to po co ma pożyczać poieniądze?? no chyba ze to on komuś. Tutaj jest kilka ofert firm pożyczających http://www./ które możena polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Wonga są tak na prawdę różne. Należy pamiętać, że Wonga jest spółką kapitałową, a nie fundacją charytatywną - jej celem jest zarobek. Ponadto, porównując kilka najpopularniejszych firm pozabankowych, można zauważyć, że nie ma ogromnych rozbierzności pomiędzy nakładanymi odsetkami. Według nas, Wonga nie jest taka zła. Proszę sobie porównać oferty kilku popularniejszych parabanków, także dojdziecie Państwo do takich samych wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonga poprzez charakterystyczne reklamy przyciągnął klientów. Zauważcie, że reklamują się w okresach w których ludzie raczej nie potrzebują pieniędzy.. są wakacje a tutaj cisza z ich reklamami. Czyżby środki się skończyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonga poprzez charakterystyczne reklamy przyciągnął klientów. Zauważcie, że reklamują się w okresach w których ludzie raczej nie potrzebują pieniędzy.. są wakacje a tutaj cisza z ich reklamami. Czyżby środki się skończyły?

Ich reklamy są bardzo często w TV, teraz szczególnie gdy mają promocję: tylko 10zł kosztów (pierwsza pożyczka do 750zł na nawet 60 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonga to słyszałam są najgorsze pożyczki, ponoć wystarczy podac przez internet swoje dane i tyle. Przez to wiele osób wykorzystuje dane innych i na ich koszt bierze pożyczkę. Nie cierpię takich usług, naciąganie ludzi  nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wonga elastycznie podchodzi do spłat, np miałem opoznienie to bez kosztów dołożyli mi 10 dni w ciągu ktorych musialem splacić pozyczkę, ale i tak prowizje jakie mają są spore, wolę pożyczyć na portalach social lending, ostatnio pozyczkolandia.pl złożyłem wniosek, ustaliłem spłatę ratalną i przede wszystkim mam małe koszta a i obsługa jest w porządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinie jest średnia, trochę przetestowałam tych firm, ale tylko w kwestii pierwszej darmowej pożyczki (w przypadku Wonga tej za 10zł), tej normalnej poza promocją bym nie wzięła chyba. Wonga podobno jest dość restrykcyjna w kwestii akceptacji wniosków. W Vivus łatwiej dostać pożyczkę, ogólnie mieli taki moment, jak wprowadzili nowy formularz łączący pożyczkę za 10 zł z pożyczą ratalną, bo się człowiek gubił, która w końcu mu wyskakiwała, bo ciągle przeskakiwało na ratalną. Potem to poprawili. Analizowałam dokładnie tą pierwszą pożyczkę za 10 zł - tu jest moja opinia o Wonga http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html Wonga ma zróżnicowane opinie jedni cisną, że lichwa inni chwalą. Wg. mnie ta pierwsza za 10 zł jest ciekawą propozycją, bo można pożyczyć drobną kwotę na 2 miesiące za 10 zł. Jak się spłaci w terminie to jest ok, jak się nie spłaci w terminie, to potem przestanie być opłacalna.

 

Co do kosztów pożyczki poza promocją, no to są spore jak w każdej tego typu firmie, taka jest specyfika tego rynku. Wg. mnie opłaca się tylko pierwsza.

 

Dodam, że  kazali mi dosłać skan dowodu i potwierdzenia przelewów wynagrodzenia, czego np. nie ma w Vivus.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę pożyczać od sprawdzonej firmy pożyczkowej czyli Profi Credit, bo tam mają niskie oprocentowania i wygodne terminy spłat. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli także polecam bo warto jeśli potrzebujesz pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×