Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Okulary do pracy przy komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupieniem sobie nowych okularów do pracy przy komputerze. Niestety ale po wielu godzinach pracy bardzo łzawią mi oczy

Czy Waszym zdaniem dobrze jest kupić sobie okulary z powłoką antyrefleksyjną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Szkła z taka powłoką są droższe, ale z drugiej strony eliminują odbłyski otoczenia w okularach oraz wzrok jest praktycznie zawsze nieprzesłonięty. U wielu osób takie odbłyski mogą powodować bóle głowy i łzawienie oczu. Jak to było u mnie.Po prostu nie mogłam długo siedzieć przed komputerem bo bardzo źle to znosiłam oraz bolała mnie przez to głowa...

Jesli szukasz ogólnie rozwiązania w dobrej cenie, polecam Trendy Optitians:

https://trendyopticians.pl/

Szczególnie, ze od niedawna mozna tam zamawiać okulary korekcyjne również przez internet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2020 o 09:03, martaam napisał:

Zastanawiam się nad kupieniem sobie nowych okularów do pracy przy komputerze. Niestety ale po wielu godzinach pracy bardzo łzawią mi oczy

Czy Waszym zdaniem dobrze jest kupić sobie okulary z powłoką antyrefleksyjną? 

Warto, sam miałem problem z bólem oczu bo niestety ale nie mialem na sobie okularów z powłoką antyrefleksyjną. Dodam, ze warto jest porównać sobie również ceny w sklepach optycznych stacjonarnych oraz internetowych. Bywaja spore róznice w cenie okularów oraz decydujac się na zamówienie okularów w sklepie internetowym mozna liczyć się ze znacznie lepsza ceną na okulary.

Dochodzi rownież dopasowanie okularów do twarzy:

http://www.verce.pl/inne/okulary-lenonki-czy-wciaz-warto-w-nie-inwestowac/

W ostatnim czasie modne są okulary okrągłe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×