Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Okulary do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem warto. Sama przez lata nosiłam zwyczajne szkła. Potem postanowiłam jednak zmienić sobie na szkła z powłoką antyrefleksyjna oraz nie  żałuję. Jest to specjalna powłoka, która eliminuje odblaski światła w okularach i dzieki temu oczy sie nie męczą. I widzę to po sobie. Po dłuższym czasie korzystania z komputera odczuwałam zmęczenie oraz bolaly oraz łzawiły mi oczy. Aktualnie jest o wiele lepiej. 

Dodam, że okulary zamawiałam online, na tej stronie:

https://trendyopticians.pl/

Mogę polecić, szybka realizacja i mają dobre ceny na oprawki, znacznie lepsze niż w salonach w mojej okolicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2020 o 10:02, martaam napisał:

Doradzicie czy warto jest kupować sobie okulary specjalnie do komputera?

Pracuję na co dzien przed komputerem i od jakiegoś czasu odczuwam spore łzawienie oczu. 

Sam przez lata pracowałem bez okularów jednak starość nie radość oraz z czasam zaczalem odczuwać pewne dolegliwości z tego tytułu. Postanowiłem sobie kupić okulary do komputera za namową znajomej. Zerówki. Nie kupowałem drogich bo nie byłęm pewien czy się u mnie sprawdzą ( podchodziłem do nich z pewnym sceptycyzmem bo nie sądziłem, ze będzie mi sie w nich wygodnie pracowało) 

Zamawialem na tej stronie: https://forum.infor.pl/topic/455237-okulary-do-komputera/ No i jestem zadowolony. Przyznam,ze oczy mniej mnie pieką, jestem w tym wzgledzie bardziej wypoczęty.

Mogę jak najbardziej polecić zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×