Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Marika

Pewnie nie przeczytasz ,ale jeśli ..........

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Wybacz ,ze zwracam sie do Ciebie o taka rzecz nie znamy i sie i wogóle ale mam problem i szukam rozwiazania wszedzie gdzie moja intuicja mi kazuje napisać. Kurde chciałam bym napisać wszystko ale nie wiem poprostu czy moja wiadomość potraktujesz poważnie czy zignorujesz .Nie mialam zycia latwego od zawsze niestety ciagle pod górkę ale daję radę czemu pod górkę bo miałam nie odpowiednich ludzi Koło siebie .Którzy zamiast  wnosic mnie do gory ciagli na dol tak mozna przyznac ze sama tez pozwoliłam sobie na to ale też dlatego że ,ze to moja rodzina .Potrzebuje pomocy ludzi ,ktorzy moja mi pozyczyc na % pewnej kwoty pieniędzy na okres rok czasu maksymalnie 24h na % oczewiscie niestety nie posiadam zabezpieczenia i jestem w biku to właśnie jedna z tych rzeczy ,którą pomoglam kiedys rodzinie i wyszłam na tym jak Zabłocki.Mam marzenia chcę otworzyć firme i splacic zobowiazania wszystkie to jest kwota 50 tys zlotych .Potrzebuje na maksymalnie rok czasu na %  .niestety nie mogę się rozwinąć bo muszę spłacać zaciągnięte dla kogoś zobowiązania w kilku miejscach nie moge kredytu wziąść.Potrzebuje osób które wierzą w innych mam charakter naprawdę tylko brak możliwości . Dużo osób proponuje mi za sponsoring a ja nie chce w taki sposob .Pomimo że noszę spódnice czasem sukienka ale mam jaja przynajmniej i wiem co to sa zobowiazania. Jest mi wstyd ze musze prosic sie obcych ludzi ale czasem bywaja anioły 😇.No nic moze potraktujesz ta wiadomosc obojetnie .Przepraszam ,ze zapytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×