Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Dorota_0230

Ktoś zna? Ktoś się wypowie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wystarczy spojrzeć na stronę o nas aby dowiedzieć się że to żadna firma a tylko pośrednik:

"Informujemy że jesteśmy tylko adresatem Twojego formularza kontaktowego, adresatami
formularzy wysyłanych przez Ciebie bezpośrednio do instytucji finansowych są one same. Portal
/serwis pożyczka-gotówka.pl nie jest stroną żadnych umów finansowych"

 

Innymi słowy wysyłają dalej do parabanków dane pobrane z formularza kontaktowego. Poza tym ciężko na stronie znależć jakieś dane teleadresowe co dyskredytuje stronę jako firmową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam tylko o Vivus! Na ich stronie moża przeczytać, że pierwsza pozyczka do 1 200 zł na okres 30 dni udzielana jest całkowicie za darmo. W regulaminie pisze, że nie doliczają ani prowizji ani odseek, także fajna opcja jeśli komuś zależy na czasie. Jedyny minus jaki znalazłam to niestety fakt, że badają oni historię kredytową.... No ale coś za coś.

 

https://www.vivus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus jaki znalazłam to niestety fakt, że badają oni historię kredytową

Pracujesz u nich czy brałaś tam pożyczkę? Sprawdzają w BIK-u? WIadomo że jak pierwsza pożyczka jest darmowa to ktoś weżmie i tyle go widzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radziłbym wziąć pożyczkę w jakiejś sprawdzonej firmie np. Pożyczki Bocian, Provident, Optima, jest wiele takich firm. Niech pani sprawdzi, poszczególne oferty, i wybierze tą która będzie miała najmniejsze oprocentowanie/najdłuższy czas spłaty. Z własnego doświadczenia mogę polecić Vivus, pieniadze do 30 minut.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to firma jak wiele innych. Niemniej wydaje mi sie, ze nie wytrzymuja konkurencji ze strony innych pożyczkodawców. Szczególnie,ze jak widać nie są na samej górze zestawień pożyczek:

http://twojapierwszachwilowka.pl/

Lepsze oferty mają;

extraportfel

filarum

ale gotówka

czy VIvus

Pamiętam,ze w moim mieście mieli kilka swoich placówek pożyczkowych ale w ostatnim czasie je zamknęli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×