Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
deka

Notariusz do spisania majątku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z was kiedykolwiek spisywał swój majątek - przepisywał swoje własności itd. ? Ja jestem w trudnej sytuacji życiowo, nie jestem chory ale czeka mnie trudny wyjazd z którego powrotem może być różnie. Bliscy nie wiedzą ale ja chcę ich zabezpieczyć w razie czego. O co pytać notariusza? Planuję wybrać się do Kancelaria Notarialna  u nas w mieście - ale może najpierw warto samemu pójść dopytać o szczegóły a dopiero później zabrać ze sobą rodzinę prawda? Jak to wszystko w ogóle wygląda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj http://notariuszgdynia.pl/ jest też namiar na kancelarię notarialną, w której można umówić się na określone czynności notarialne. Trzeba wszystko wcześnie zaplanować, ponieważ z notariuszem umawiamy się na określony termin. Nie wchodzi się do niego z ulicy. Wcześniej trzeba wszystko dokładnie ustalić. Myślę, że też warto sprawdzić sobie wszystkie koszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×