Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Gdzie na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

https://e-wczasy.pl/blog/ferie-zimowe-2020-terminy/
Aktualnie jestem na etapie planowania ferii zimowych i zastanawiam się nad dwie miejscowościami
Kościeliskiem
oraz Białką

Gdzie lepiej się wybrać?
Bardzo chciałabym polecieć kiedyś do USA, jak na razie jednak taka wycieczka jest poza moimi możliwościami. Moze nie finansowymi bo coś by się znalazło na wycieczkę. Ale czasowymi. Nie mam czasu aby wygospodarować sobie dwa tygodnie na takie wakacje.A jednak wybranie się za granicę na tydzień mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjnych opcji jest naprawdę wiele, aż nie wiem na co się zdecydować. Ostatnio trafiłem na ofertę pól namiotowych. Czy ktoś z Was korzystał z takiej formy wypoczynku?

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

pole namiotowe ślesin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz podróżowanie po Polsce to sprawdź jakie samochody najczęściej wynajmują Polacy i wynajmij takie najwygodniejsze i najbardziej popularne auto. Wiadomo że lepiej kierować się doświadczeniami innych, a wiele osób w ten sposób podróżuje czy spędza urlopy. Na tym https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/jakie-samochody-najczesciej-wynajmuja-polacy/ blogu jest mowa na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×