Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny i oddłużanie,to proszę zapoznać się z poniższą ofertą.
Według rankingów brokerskich jest to najbardziej korzystna propozycja:

CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKÓW Redukcja długów, czyszczenie BIK
  zmniejszamy raty Twoich kredytów
  pozbędziemy się komornika
  przywrócimy Ci zdolność kredytową

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolidacja jest bardzo świetnym produktem. Wielu ludziom pomogła wyjść z długów.
Uważam, że powinno się jak najwięcej reklamować oferty dobrych kredytów konsolidacyjnych.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógłbym pomóc to korzystałem z kredytu konsolidacyjnego ALIOR BANKU.

Proponują fajne warunki:

  • konsolidację kredytów nawet do 150 tys. zł bez zabezpieczenia;
  • kredyt dopasowany do Twoich możliwości (spłatę rozłożymy nawet na 10 lat);
  • dodatkową gotówkę na dowolny cel;
  • minimum formalności;
  • doradztwo bankiera, który przedstawi ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Witam,

a czy ktoś może polecić rzeczywiście dobry (i uczciwy) kredyt konsolidacyjny, do uzyskania którego nie jest niezbędne przedstawienie zaświadczeń z zus i us o niezaleganiu (mam dochód z działalności gospodarczej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.Mam kredyt hipoteczny,do spłaty zostało 27 tyś.I drugi kredyt na samochód  7500. Chiałbym się dowiedzieć czy dostane kredyt konsolidacyjny i zy do tego kredytu dostane dodatkowo 50 tyś na otworzenie działalności. Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.Mam kredyt hipoteczny,do spłaty zostało 27 tyś.I drugi kredyt na samochód  7500. Chiałbym się dowiedzieć czy dostane kredyt konsolidacyjny i zy do tego kredytu dostane dodatkowo 50 tyś na otworzenie działalności. Dziękuje

Ten hipoteczny masz w złotówkach? Jeżeli tak to faktycznie nie wiele go zostało i musisz sie zastanowić czy go konsolidować z tym gotówkowym bo oprocentowanie może być wyższe niż to które masz na mieszkaniowym. Kredyty konsolidacyjne są zazwyczaj niżej oprocentowane niz zwykłe gotówkowe ale wyżej niż mieszkaniowe. Idż do swojego banku i poproś o wyliczenie. Popytaj też w Aliorze i SKOK-ach czy nie skonsolidowali by taniej niże teraz płacisz miesięcznie obie raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie ma na rynku naprawdę dobrej i taniej oferty konsolidacyjnej bez zabezpieczeń. Jeżeli znajdziemy lepsze warunki to wyłącznie z zabezpieczeniem (najczęściej hipotecznym).

Jeden z przedmówców napisał o czyszczeniu BIK... coś takiego nie istnieje i jest to nabijanie Klientów w butelkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeśli nie jesteś pewien jaki kredyt konsolidacyjny będzie najbardziej spełniał Twoje oczekiwania, myślę że warto udać się do doradcy finansowego. Ja korzystam z oferty gemini z Krakowa. Miałem ze 2 kredyty i jeszcze jedna pożyczke i po prostu tonąłem w długach. Na szczęscie do nich poszedłem i mi pan polecił dobra konsolidacje. Teraz mam uławioną spłatę wszystkich zadłużęn . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo zależy mi na kredycie konsolidacyjnym mam 3 kredyty w bankach które co miesiąc rujnują mój budżet chciałbym zamienić je na jeden z jedną miesięczną ratą kwota takiego kredytu to około 60 tysiące na dzień dzisiejszy. Możecie coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że jest dobry czas na konsolidację zobowiązań. Stopy procentowe są na niskim poziomie, większość banków podwyższyło prowzję za przyznanie, ale na rynku da się jeszcze znależć oferty z prowizją za uruchomienie na poziomie 2%, istnieje możliwość finansowania bez ubezpieczenia. Jak sytuacja klienta jest dobra to można też negocjować warunki.

kamilos678 z pewnością do konkretnej propozycji jest zbyt mało danych, niezbędne jest żródło i wysokość dochodów, są też banki w których istotny wpływ ma pracodawca, w przypadku zatrudnienia w stabilnych firmach koszty są dużo niższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeżeli konsolidacja to zdecydowanie teraz. Czytałem właśnie ostatnio artykuł o obniżonych stopach procentowych. Kredyty teraz będą dobrym rozwiązaniem, zwlaszcza konsolidacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kredyt oddłużeniowy to polecam sprawdzić ofertę firmę kredyt-zaufania z Lublina. Według mnie mają ciekawie rozpisane artykuły na stronce oraz dobrych specjalistów z którymi można się skontaktować.

Uzgodniłem wczoraj z nimi warunki właśnie kredytu oddłużeniowego, warunki całkiem dobre- pozwolą mi spłacić pewne zaległości. Oprocentowanie nie za wysokie, a biorąc pod uwagę zaniżone stopy procentowe to przy takiej sytuacji w jakiej ja się znalazłem to taki rodzaj kredytu tylko brać. Znalazłem ich przez google i po głębszych przemyśleniach postanowiłem się z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to polecam poczytać co nieco o kredytach oddłużeniowych tutaj: kredyt-zaufania.pl/kredyty-oddluzeniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem teraz gdy spadły stopy procentowe, warto rozglądać się za
kredytami teraz będą najlepsze oferty, Dodatkwo konsolidacja będzie
korzystna, zatem warto się rozglądać. Ja i mój mąż też mieliśmy kilka
kredytów i skorzystaliśmy z konsolidacji, co przyniosło dla nas dużo
korzysci. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Witam, zajmuję się doradztwem finansowym-chętnie pomogę ( Lublin i okolice). Zajmuję się kredytami hipotecznymi, gotówkowymi, konsolidacyjnymi. Firma Notus- współpracujemy z większością Banków obecnych na rynku- Zapraszam tel. 664027037

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×