Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
UPADŁOŚĆ

Upadłość konsumencka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jakiś czas  ogłosiłem upadłość konsumencką, jeszcze daleka droga przede mną do całkowitego oddłużenia, ale czuję się 20 lat młodszy:)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą przy pisaniu wniosku to polecam się, parę moich wniosków już zostało rozpatrzonych pozytywnie w różnych sądach, szczegolne doswiadczenie dot. upadlosci z powodu uzaleznienia od hazardu, dla zainteresowanych podaję mail:

upadloscwniosek@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa

Witam "moderatora", ciekawa jestem ile czasu czekał Pan na ogłoszenie upadłości i jak radził Pan sobie z windykatorami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie takiej upadłości nie jest łatwe ani przyjemne, ale niestety konieczne jeśli chcesz wyjść z finansowego impasu. Możesz w tym zakresie liczyć na profesjonalną pomoc. Artykuł na tej stronie, link pomoże ci nie tylko zrozumieć zasady całego tego procesu, co wskaże ci, do kogo możesz się zwrócić po fachową pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Można jednak z pomocą specjalistów wyjść z długów i rozpocząć nowe życie. Nie jest łatwo jak nachodzi Cię komornik. Tutaj https://solvento.pl jest namiar na Kancelarię  Prawa Upadłościowego, która zajmuje się takimi sprawami. Jej siedziba znajduje się w Katowicach. Potrafią wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Nie każda sytuacja ma bowiem szansę na powodzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo istotny jest fakt, że upadłość może dotyczyć jedynie długów, które zaistniały przed jej ogłoszeniem. Warto też wiedzieć, że do zadłużenia może dojść nawet w sposób umyślny.

__________________________________

upadłość konsumencka częstochowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet mimo wielu starań nie da się uniknąć upadłości konsumenckiej. W ostatnich miesiącach często zdarza się  upadłość firmy jednoosobowej , przez ciężką sytuację w naszym kraju. Zmiany są bardzo istotne, gdyż głównie przedsiębiorca traci prawo do zarządzania swoim przedsiębiorstwem oraz zmieniają się relacje z jego klientami. Sytuacja jest dość trudna i skomplikowana, dlatego warto w takich sytuacji skorzystać z wsparcia osób trzecich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało uniknąć ogłaszania upadłości. Pomaga mi w tym program Ulga od Dlugu - oni zajeli się moim zadłużeniem w całości. Wzięli na siebie niemal wszystko od negocjacji z wierzycielami, przez planowanie mojej spłaty zadłużenia, po raporty z postępów. Naprawdę jestem im ogromnie wdzięczny bo powoli, ale jednak spłacam i mniej mnie nekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadłość to jedna z lepszych opcji, jeśli ma się dużo długów. Tutaj można przeczytać, czym jest plan spłaty w upadłości konsumenckiej https://newsynowodworskie.pl/20220228466121/czym-jest-plan-splaty-w-upadlosci-konsumenckiej-kto-go-ustala. Według mnie to dobry pomysł, jeśli nie mamy pomysłu, co zrobić z naszymi długami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×