Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Jaki skrypt sklepu internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie skrypt sklepu internetowego? Nie będę tutaj opisywał wszystkich funkcji ale oprócz standardowych musi posiadać:
-rozbudowany moduł zarządzania towarami
-rozbudowany moduł zarządzania klientami
-możliwośc wystawienia faktur/rachunków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj dwa możliwe rozwiazania

Presta - daje bardzo wiele opcji, system jest darmowy, z drugiej strony postawienie sklepu będzie wymagało pomocy webmastera, potem musisz również zatroszczyć się o wsparcie programistyczne. Drugim darmowym skryptem  jest magento, aczkolwiek z nim do czynienia nie miałem (również ma dobre opinie na stronach)

Shoper - w jego przypadku płacisz comiesięczny abonament, jednak paradoksalnie moze się to okazać tańsze bo masz tutaj wsparcie techniczne w języku polskim i nie musisz bawić się w zatrudnianie programisty. Poza tym jest to sprawdzona platforma, która daje wiele funkcjonalności takich jak integracja z facebookiem, ceneo, porównywarkami cenowymi. Płatności internetowe, moduły magazynu oraz księgowości. 

Aktualnie mają niezła promocję na karnety https://www.shoper.pl/cennik-sklepu-shoper/ Poza tym jest możliwość przetestowania ich za darmo przez 14 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2019 o 07:36, martaam napisał:

Jaki polecacie skrypt sklepu internetowego? Nie będę tutaj opisywał wszystkich funkcji ale oprócz standardowych musi posiadać:
-rozbudowany moduł zarządzania towarami
-rozbudowany moduł zarządzania klientami
-możliwośc wystawienia faktur/rachunków

Wśród darmowych sklepów internetowych polecam:

PrestaShop
Magento
Quick.Cart
OpenCart
WooCommerce
VirtueMart

To jednak, ze sa darmowe nie znaczy, ze nie musisz zadbać o wsparcie techniczne bo takie wsparcie jest jak najbardziej wymagane. Samodzielnie trudno jest postawić sklep na jednej z tych platform szczególnie jeśli nie ma się wiedzy oraz doświadczenia.

Radzę zajrzeć sobie tutaj:

https://www.zset.pl/sklep-internetowy-czy-to-nadal-dobry-sposob-na-biznes/

Na stronie jest ciekawy artykuł o tym jak rozwinąć swój sklep internetowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się tworzyć własny sklep internetowy? Szukam pomysłu na biznes i znajomi mi podpowiadali już kiedyś, że mam predyspozycje i sprawdziłbym się jako sprzedawca praca niby fajna, ale nie mam pojęcia czy poradziłbym sobie z klientami. Wiadomo jak jest czasem trafią się tacy z którymi nie da się rozmawiać i wyprowadzają z równowagi, a ja należę do osób nerwowych... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-commerce, czyli handel odbywający się w internecie, od kilku lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Wielu przedsiębiorców, którzy ponoszą wysokie opłaty za wynajem lokalu i nie mają takich zysków, jakich by oczekiwali, postanawiają przenieść się do sieci. 

 

 

____________________________________________
Jest Allegro, jest Amazon – po co Ci własny sklep internetowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje wiele skryptów, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane do prowadzenia sklepu internetowego. Nim jednak rozpoczniemy sprzedaż, powinniśmy zarejestrować działalność gospodarczą. Ewentualnie, możemy zdecydować się na zakup gotowej spółki od https://mylegalstore.com/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach :) Mam znajomego, który swój sklep tak rozkręcił, że w tym momencie ma swoje biuro i zatrudnia też kilku pracowników :) Zastanawiał się nad poprawieniem wydajności swojej serwerowni, ale trafił na usługi netii: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/data-center-cloud/netia-kolokacja:) I okazuje się, że dzięki serwerom zewnętrznym można poprawić wydajność naszego sprzętu, a jednocześnie nie musimy przejmować się takimi sprawami jak konserwacja czy naprawa dysków ! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×