Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ArCi

Alior Bank spłacam, via sms 200zł da się spłacić, Vivus...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W Alior Banku spłacam kredyt 25 tyś co miesiąc i z tym wyrabiam. Ale nie chcą mi refinansować przez spóźnioną jedną ratę.

Via sms 200zł dam radę oddać.

Został mi Vivus 2749zł termin był 8 listopada. Vivus dzwonił i zaproponowali mi wpłatę w dwóch częściach, jedna 1500. Jak się z nimi uporać? Zależy mi na tym aby nie przychodziły mi listy z długiem do domu i żeby nie przychodzili osobiście. Może ktoś na forum nie zbiednieje i udzieliłby pożyczki?

Próbowałem pożyczkę na raty ale odmowy wszędzie. Wcześniej miałem via sms po terminie 1000zł i przy pierwszym wezwaniu ich spłaciłem w całości. Pracuję w Czechach blisko domu z codziennym dojazdem i odmowy też są przez zarobek zza granicy. Mam za granicą konto.. Przy wypłacie jadę na chwilę 15km do Czech, wymieniam na Polskie i wpłacam na Polskie konto

 

Dodam, że obecna chwilówka w vivus była przedłużana, wcześniej inne też były przedłużane. Proszę o pomoc, nie wyrabiam już psychicznie. Jak coś przyjdzie mi do domu to zostanę bez dachu nad głową z przyczyn prywatnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię ale sam sobie zgotowałeś taką sytuację. Przez opóźnienie w spłatach znalazłeś się w BIK i teraz nikt Ci już kredytu nie da - dlatego masz odmowy. Pracujesz , zarabiasz wiec musisz sobie poradzić, żebranie zostaw innym w gorszej sytuacji. Załóż konto w PKO czy ING i wystąp po pół roku stałych wpływów o limit w koncie. Spłać chwilówki potem debet w koncie i wyjdź na prostą. Nie ratuj się kolejnymi chwilówkami bo to jak hazard - może pogrążyć człowieka całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×