Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ArCi

Planuję wyjazd za granicę

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do spłacenia 30 000ł. W jednym banku to jest 25 tyś. Rodzina reaguje złością na myśl o tym.

Pracuję w Czechach ale te 2.200 na miesiąc to wsadźcie sobie...

Myślę o wyjeździe na zachód, gdzie można by porządnie zarobić typu produkcja, może na wózek widłowy, na który nie mam uprawnień. Na taki wyjazd to myślę oczywiście z zakwaterowaniem. Może macie coś do polecenia? Jestem w tym temacie nieobeznany

Edytowane przez ArCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kraje nie mają takich restrykcji i można do nich latać, no ale nie jest to dużo miejsc. Ja to jednak i tak mam w planach wakacje w Polsce. Warto pomyśleć o aktywnych wakacjach, ja często na takie stawiam. Kajaki, rowerki wodne to świetna sprawa. Zobaczcie sobie tu może super opcję jaką jest kamizelka asekuracyjna dla psa jak zabieracie ze sobą na wakacje psiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już sama nie wiem co robić, z tymi wyjazdami, lotami nie wiadomo. No ale powoli sytuacja już chyba wraca do normy, tak to zaczynam wyglądać. Ja to jak tylko mogę to latam gdzieś dalej, do jakiś cieplejszych krajów. Wiadomo, że tu w grę wchodzą loty samolotem. Często tak podróżujecie? Zobaczcie sobie tak może i stronkę https://delayfix.com/odwolany-lot Ich pomoc przyda się w przypadku odwołanego lotu. Zajmą się tu wszystkim by odzyskać dla was należne wam odszkodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×