Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kalibra

konto dla młodych

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie, która opcja rachunku osobistego jest lepsza – Nest Bank konto osobiste czy eKonto mbanku? Szukam najtańszego aktualnie konta dla studentki II roku Ważne też dla mnie jest by wszystko chodziło sprawnie. Tzn. przelewy dochodziły o czasie nie było problemów z płączeniem przez internet itp. Sprawdzałam porównanie kont dla studentów i wydaje mi się bardzo sensowna oferta Nest banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja w sumie bym poleciła inny bank niż te, które proponujesz do porównania. Sama jestem obecnie studentką studiów magisterskich i korzystam z banku https://www.santanderconsumer.pl

i szczerze mówiąc jeżeli zależy Ci na szybkości przelewów to zdecydowanie polecam ten bank, ponieważ w koncie dla młodych masz przelewy natychmiastowe za 0 zł , więc tak naprawdę masz z głowy zmartwienia na temat czy przelew dojdzie dziś czy nie dojdzie :) oczywiście prowadzenie konta też jest za 0 zł , dodatkowo masz zwrot w wysokości 1% za rachunki typu prąd, gaz, internet, tv,  telefon, może to nie majątek , ale wiadomo dla studenta (przynajmniejdla mnie) to zawsze coś. Do wyboru z płatności mobilnych masz apple pay, google pay, garmin pay, fitbit pay i blik, ja osobiście połowy tych opcji nie kojarze i nie używam, bo nawet nie mam potrzeby, ale jak sama widzisz wybór jest naprawde duży także też nie powinnaś mieć problemów z tym. Mi wszystko śmiga  elegancko, jestem zadowolona na tyle, że nawet jak już skończe 26 lat to i tak zostane w santander :P

Edytowane przez alidiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×