Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
anula19881

Czy mamy szanse na kredyt??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcielibyśmy z mężem wziąć kredyt hipoteczny (ok. 250 000 zł) na rozbudowę domu. Mąż zatrudniony na umowę na czas nieokreślony na kwotę około 3000 netto, natomiast ja dopiero w lipcu podjęłam pracę w firmie brata ( od sierpnia mam umowę na czas nieokreślony i miesięczne wynagrodzenie to 2800 zł netto). Mamy na utrzymaniu 2 dzieci. Jak Państwo myślicie czy jest szansa aby bank przyznał nam kredyt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2019 o 16:30, anula19881 napisał:

Witam,

Chcielibyśmy z mężem wziąć kredyt hipoteczny (ok. 250 000 zł) na rozbudowę domu. Mąż zatrudniony na umowę na czas nieokreślony na kwotę około 3000 netto, natomiast ja dopiero w lipcu podjęłam pracę w firmie brata ( od sierpnia mam umowę na czas nieokreślony i miesięczne wynagrodzenie to 2800 zł netto). Mamy na utrzymaniu 2 dzieci. Jak Państwo myślicie czy jest szansa aby bank przyznał nam kredyt? 

Witam,

podłączam się do zapytania. Z  mężem staramy się o kredyt na mieszkanie. Mamy zarobki jak u anuli 19881, różnica jest taka, że ja mam umowę na czas określony, do końca października. Nie mamy jeszcze dzieci. Czy u nas jest szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprostszym sposobem na orientacyjne oszacowanie swojej zdolności kredytowej jest określenie sumy, jaka pozostaje miesięcznie z uzyskanych przychodów po odjęciu od nich wszystkich wydatków. Jeśli pozostaje Ci np. około 1000 zł, to znaczy, że mniej więcej taką ratę kredytu będziesz w stanie regulować każdego miesiąca. Poza tym, przy ubieganiu się o kwotę powyżej 100 tys. złotych, liczy się również wiarygodność kredytową, która dotyczy wcześniejszych zobowiązań i ich spłaty.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×