Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
darkan

Filmy i seriale w necie

Rekomendowane odpowiedzi

ja korzystam tylko z platform internetowych bo można za darmo oglądać filmy i seriale i nie trzeba czekać na następny odcinek Bóg wie ile, tylko od razu sobie obejrzeć. No chyba że to jakiś nowy serial, to wtedy inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wchodzę na https://vodlife.pl/polecane-filmy-i-seriale i oglądam polecane filmy i seriale. Jaki gatunek odpowiada Wam najbardziej? Czasem zniechęcamy się tym, że nie wiemy co obejrzeć. Wtedy najczęściej zamiast wyszukiwania konkretnych tytułów korzystamy z gotowych list dobrych filmów na wieczór proponowanych przez internautów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy o finansach, które warto obejrzeć, to znalazłam na ten temat ciekawy artykuł, można przeczytać tutaj. Mnie osobiście najbardziej podoba się  "Wilk z Wall Street". Widział ktoś z Was pozostałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam oglądać różne produkcje, ale jeśli mam być szczera to preferuję seriale niż filmy. Ostatnio jednak nie umiem znaleźć żadnych ciekawych historii odcinkowych, dlatego skupiam się na tej drugiej opcji. Trafiłam nawet na świetny artykuł, w którym był spis sugerujący jaki gatunek filmów warto wybrać na wieczór. Skorzystałam z ich propozycji i muszę przyznać, że świetnie się bawiłam.

Edytowane przez clovis04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne upały sprawiają, że ogromną przyjemnością jest seans w chłodnej sali kinowej, lub wieczorny relaks przed telewizorem. Warto wybrać odpowiedni film, który nadaje się do oglądania w samotności, z partnerem lub ze znajomymi. 

 

_________________________________
Najlepsze filmy na gorące, letnie wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci znaleźć możemy jednak nie tylko mobilne aplikacje, najnowsze urządzenia czy inne nowinki technologiczne. Wielu z nas nadal woli rozrywkę w nieco bardziej klasycznym wydaniu i sięga po filmy, seriale czy plotki z życia gwiazd. Informacje na temat ciekawych portali rozrywkowych znalazłam tutaj https://www.jelonka.com/darmowe-programy-i-aplikacje-gdzie-szukac-najlepszych-105360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciskacze łez. Bardzo wzruszające. Zmuszające do myślenia. Często czułe, romantyczne, ale jednocześnie bolesne. Takie właśnie są melodramaty. Na przestrzeni lat powstało ich tak wiele, że zapewne ciężko byłoby je nawet zliczyć.

 

 

_________________________________
Najpiękniejsze melodramaty, które skradną ci serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubicie oglądać telewizję to myślę, że przyda Wam się także tuner dvb-t usb mpeg4 - n telewizji nowej generacji: https://e-media.com.pl/Tunery-c8177 . Uważam, że warto mieć tuner, aby nasz telewizor odbierał więcej różnych kanałów. Zachęcam więc do takiego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze wiele osób na pewno lubi oglądać filmy i ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć także jak najwięcej o festiwalu filmów chrześcijańskich. Uważam, że bardzo wiele informacji na pewno znajdziemy na stronie https://www.christianfilmfest.org/ więc oczywiście zachęcam każdego aby zapoznał się z tymi wiadomościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×