Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 22 lata, dłuższy czas temu popadłem w pętlę chwilówek, z której próbuje się wydostać. Udało spłacić mi się już sporo, niestety zostały ostatnie 3 pozyczki, które są już w sądzie i niedługo będę miał komornika.

1. Aasa - 4 tysiące

2. Mini pożyczka - 3 tysiące

3. Viasms - 1 tysiąc

W długi popadłem przyjeżdżając na studia zaoczne, sam się utrzymuje a w pierwszej pracy zostałem trochę oszukany co do moich zarobków i żeby przeżyć, opłacić mieszkanie i szkołę to musiałem to zrobić. Teraz mam dobrą pracę ale chcę skończyć z tym długiem. 

Czy jest możliwość aby dostać pożyczkę na weksel z umową cywilno-prawna 8-10 tysięcy do spłaty za 2 lata? Spłacił bym wszystkie długi i mógł uzbierać pieniądze na spłatę. Nie chciałbym teraz spłacać rat ponieważ muszę opłacać wszystko, studiuje zaocznie i obecnie przez kilka miesięcy chodzę codziennie na szkolenia wieczorne IT (CCNA i od września CCNP) , dzięki którym będę w pracy zarabiał o wiele więcej przez co nie martwię się o uzbieranie pieniędzy. W ostateczności jednak może możliwość jakiś małych rat narastających czy coś w tym stylu.

Jeżeli ktoś jest w sensie pomóc to proszę o odpowiedź bądź podpowiedź,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest możliwość otrzymania finansowania przy umowie cywilno -prawnej. 

Proszę napisać:

ile wynosi wynagrodzenie z 3 ostatnich miesięcy ?

Od kiedy i do kiedy jest umowa ? 

Czy wynagrodzenie wpływa na konto ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3 ostatnich miesięcy wynagrodzenie to 9 tysięcy, umowa zlecenie od października 2018 do końca 2019 roku, przedłużona już raz, 3471zl brutto student + 20zl brutto nadgodzina, wynagrodzenie na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twój wpis widzę, że zaczynam wpadać w spiralę długów. Uważam, że powinieneś natychmiast skorzystać z pomocy dla zadłużonych - taką pomoc oferuje wiele firm windykacyjnych. Tutaj przeczytasz masę istotnych informacji  https://mamdlugi.pl/pomoc-zadluzonym-w-katowicach-oddluzanie/. Trzeba mieć świadomość, że proces wpadania w pętlę długów jest w znacznej mierze wynikiem braku wiedzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozbyć się długów może każdy. Tym bardziej, że w Twoim przypadku kwota kredytu nie jest aż tak wysoka. Wystarczy określić plan działania i kierować się następnymi zasadami:
1. Po pierwsze oszczędzać pieniądze - jest to dość banalna porada, ale naprawdę musisz oszczędzać na wszystkim, na czym się tylko da, żeby uzbierać dodatkowe koszty.
2. Po drugie musisz wyznaczyć priorytetowość długów i zdecydować, w jakiej kolejności będziesz je spłacać (na przykład najpierw warto spłacić pożyczkę, która ma największy odsetek, lub te, których nie można refinansować).
3. Po trzecie korzystaj z opcji automatycznych płatności - ustaw w swojej bankowości internetowej kwotę na kilka miesięcy do przodu, którą musisz spłacić. Dzięki tej funkcji nigdy nie przeterminujesz płatności, a kwota długu będzie automatycznie pobierana po wypłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Witam
 
Szanowni Panstwo jako Kancelaria Odluzeniowa,
wspolpracujemy równiez z Naszym Centrum Kredytowym,
Uwaga na stronach ogłoszeniowych – nie wysyłamy formularzy!
Mogą też Państwo sami  zadzwonić do Nas pod numer Tel mob. 507 643 000 
lub podać w prywatnej wiadomośći na tym firum swj email - wyślę formularz 
Nie mając rozeznania Państwa problemu - nie będzie możliwe dopasowanie Naszej oferty - do Państwa potrzeb, gdyż każda sprawa jest całkowicie indywidualna.
 
Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×