Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
adriano

Pekao - lokaty

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno znalazłem w sieci analizę zysku z rocznych lokat zakładanych w róznych bankach na przełomie sierpnia iw rzesnia 2011 roku. I wiecie, kto znalazł się na samym koncu stawki? Tak, tak - Pekao. Oprocentowanie brutto wyniosło zaledwie 2,7 procent, wliczając stopę inflacji, klienci "zyskali" minus 1,55 procent. Nie ma to jak dobry biznes z bankiem. badanie dotyczyło kwoty 5 tysięcy złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, PKO zarówno BP jak i SA to już totalny przeżytek. Nie wiem jakim cudem są to jedne z największych banków w Polsce (świadczy to wyłącznie o ciemnocie ludu). Przecież tam nic nie odbywa się jak należy, nie mają co się nawet równać z konkurencją. Pełno biurokracji rodem z PRL, wysokie opłaty, prowizje no i jeszcze te lokaty, co ich "zyski" zostały przytoczone powyżej - totalna żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również dziwi jak takie lokaty znajdują potencjalnych klientów. Przecież to po prostu zamrażarka pieniędzy, która i tak nie gwarantuję, że po wyjęciu z niej "zamrożonego" produktu, będzie on nadawał się do spożycia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Lokata to ładnie brzmi w ustach, jednak jak przedstawiciel banku ją wymawia wie, że zaraz może być premia. Mają z tego dobry %, niby nie, ale wiem że tak jest. Zamrażają naszą kasę i potem ona niby leży, jednak jak obrabują bank. Nie oddzzadzą nam ich, albo po kilku latach i to z nie całego % jaki powinnien być. Tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zadowolona z pekao, za wszystko praktycznie trzeba płacić. Przelewy międzybankowe płatne, korzystanie z konta płatne, wypłaty z innych bankomatów płatne, Inne banki mają dużo lepsze warunki, ja tam uciekam z pekao.

 

 

______________________________________

siŻlai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKO nie jest taki zły jak go ludzie malują. Tak jak pan wyżej napisał - jedną z zalet jest fakt, że jest duży. Duże instytucje finansowe nie padną tak szybko. Dlatego oprócz konta zdecydowałem się tam założyć ikze, jeśli mam u kogoś odkładać na emeryturę to właśnie u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wiele osób rezygnuje z lokat, bo mają niskie oprocentowanie i to nie jest zależne od konkretnego banku, tak jest wszędzie. Natomiast PEKAO jest bankiem, który w Polsce jest jedną z największych instytucji finansowych. Wśród oferty PEKAO są także kredyty, nie tylko lokaty czy konta bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×