Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
BarneyChop

Potrzebuję pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy pieniężnej w wysokości  25 - 30 tys. na spłatę chwilówek. Jakiś czas temu sytuacja zmusiła mnie do skorzystania z ofert chwilówek i wpadłem w sieć. Zarabiam miesięcznie średnio ok 3.500-4.000. Posiadam jeszcze kredyt bankowy, którego rata wynosi ok 1300 (spłacany regularnie). Chcę raz na zawsze pozbyć się zobowiązań z tytułu chwilówek i spłacać jedną wygodną rate. Na dzień dzisiejszy ciężko mi spłacać tak aby wszystkie firmy były zadowolone przez co non stop dostaje mase listów i telefonów z firm windykacyjnych. Proszę o pomoc. Kontakt meil: dambieszcz@gmail.com . Kontakt tel jest raczej wykluczony gdyż pracuje po 10-12 godz w miejscu gdzie jest słaby zasięg i do tego hałas uniemożliwiający swobodną rozmowę. Dodam że mieszkam z rodzicami i nie posiadam samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Zapomnij chłopie, że Ci ktoś pozyczy prywatnie. Prywatnie tylko pod zastaw nieruchomości i takie odsetki, że tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia7

Ja mało się znam na kredytach, jednakże również miałam bardzo trudną sytuację, nie będę się rozpisywała zbytnio, po prostu wpadłam w spiralę chwilówek, brałam jedną na spłatę drugiej, doszłam do sytuacji, w której miałam większą ratę niż moje zarobki, już myślałam, że nie dam rady, zaczęłam szukam jakieś pomocy, trafiłam poprzez moją koleżanką na jakiegoś doradcę, który obiecywał mi złote góry, po dwóch tygodniach, zadzwoniłam i chamsko powiedział, że niestety się nie da. Za drugim podejściem trafiłam na inną firmę, nie spodziewałam się niczego, byłam totalnie zdesperowana. Moje zdziwienie było gigantyczne, gdy jeden pan powiedział, że w obecnej sytuacji będzie bardzo ciężko uzyskać kredyt, natomiast obiecał pomoc doradczą, prowadził mnie przez kilka miesięcy za rękę, dowiedziałam się (dopiero od niego), że jest BIK, i że zapytania mają wpływ na zdolność kredytową! Po kilku miesiącach współpracy, dostałam bankowy kredyt! A najważniejsze jest to, że jest on na bardzo godziwych warunkach! Nigdy nie spodziewałam się, że będę mogła normalnie żyć i nie martwić się co będzie jutro. Także myślę, że nie warto uderzać w chwilówki, najlepiej jak znajdziesz rzetelną osobę, która Ci odpowie na wszystkie Twoja pytania, i pomoże w obecnej sytuacji. Dodam na koniec, że na obecną chwilę, jestem w tak dobrej sytuacji, że zaczynam głośno myśleć o kredycie hipotecznym. Uszy do góry!

PS jeśli chodzi o firmę, która mi pomogła (mam nadzieję, że nie jest to żadna reklama), to tutaj jest strona internetowa: www.noblegroup.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2019 o 20:31, BarneyChop napisał:

Oddłużenie Upadłość Spłata Chwilówek. ODDŁUŻANIE. Konsolidacja pożyczek. Cała POLSKA

Pomagamy klientom indywidualnym w wyjściu z tak zwanej spirali finansowej.

Spłacamy chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe niezależnie od ich statusu wymagalności i kwoty.

BIK BIG KRD, windykacja, dług sprzedany, zaległości w płatnościach nie są dla nas problemem.

Nie oceniamy. Pomagamy.

Kancelaria oferuje:

-porady prawne

-sporządzenie pism procesowych

-prowadzenie spraw przed sądami

-antywindykacja

-oddłużanie

-kredyty frankowe

-upadłość konsumencka

- CZYŚCIMY HISTORIĘ BIK

Więc jeśli jesteś dłużnikiem i nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań, nękają Cię wierzyciele, zastanawiasz się nad upadłością konsumencką bądź posiadasz kredyt we frankach

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

BEZPŁATNA WERYFIKACJA ORAZ ANALIZA SPRAWY

✅bez wychodzenia z domu

✅umowę wysyłamy prosto na maila

✅nasi specjaliści służą pomocą przez cały etap sprawy

Tel. 731 160 522

E-mail: biurosrpp@gmail.com

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×