Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 Nazywam się Karolina, mam 19 lat i zostałam wyrzucona z domu przez rodziców przez to, że jestem osobą homoseksualną. 

 Okazało się, że moi rodzice są źle nastawieni do osób o innej orientacji seksualnej i gdy się dowiedzieli o tym, że jestem homoseksualna wyrzucili mnie z domu bez grosza przy duszy. Gdyby nie moja znajoma wylądowałabym na ulicy. Nie mam pieniędzy nawet na podstawowe rzeczy. Rodzice nie chcą mi zapewnić nic, ponieważ według nich nie zasługuje. Prosiłabym o jakiekolwiek wpłaty, bym mogła spokojnie przeżyć miesiące. Nie chce tej koleżance siedzieć cały czas na głowię i być na garnuszku jej i jej taty, bo jest mi bardzo głupio, że obcy ludzie mają dla mnie więcej serca niż właśni rodzice.

 Praca z moją chorobą (martwica kości w kręgosłupie) jest bardzo ciężka do znalezienia.

 Interesuje się wizażem, ale bez kursów które są drogie żadnej pracy nie znajdę. Chciałabym naprawdę zacząć lepsze życie, ale nic nie idzie jak na razie po mojej myśli i z każdej strony mam podkładane kłody pod nogi. Nie chcę się poddawać i pragnę się usamodzielnić, lecz do tego potrzebuję pomocy na start. Jestem na totalnym dnie. Nie mam nic. Bardzo mi zależy na jakimkolwiek wsparciu, bo to jest moja ostatnia deska ratunku.

Dziękuje za każde okazane wsparcie,

 

 

Karolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×