Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Kasia

Rodzina pilnie potrzebuję pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia

Witam serdecznie ludzi o wielkich i dobrych sercach. Jesteśmy 7 osobowa rodzina. Wraz z mężem mamy 4 dzieci, w tym 3 starszych dzieci obecnie jest w rodzinie zastepczej od okolo 3.5 roku zostały nam zabrane z uwagi na złą sytuacje rodzinna która się stała. Staramy się jak możemy i walczymy o powrót dzieci ale jest bardzo ciężko. Wraz ze mna i z mężem mieszka nasz najmłodszy synek niespelna 3 letni ktory od narodzin choruje na wrodzona wade serduszka Kardiomopatia Przerostowa, synek posiada orzeczenie o niepelnosprawnosci. Ja matka dzieci takze jestem osoba chorujaca i posiadam orzeczenie o niepelnosprawnosci. Wraz z nami mieszka ojciec mojego męża który jest osobą chorująca i posiada orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu znacznym. Pilnie potrzebujemy pomocy finansowej jak i materialnej gdyz potrzebujemy aby wyremontować nasz dom ktory wymaga remontu  w którym musimy stworzyc warunki aby mogly nasze dzieci wrócić z rodziny zastepczej do domu biologicznego i w nim już z nami zostać. Mamy także trochę długów których nie mamy z czego zapłacić. Dzieci bardzo tęsknią do nas i swojego braciszka, bardzo chca wracać do domu. Także potrzebujemy pomocy w postaci żywności,  środków chemi, odzieży obuwie czy innych potrzebnych rzeczy. Mamy ciezka sytuacje finansowo materialna gdyż nasz jedyny dochód to około 1000 zł na miesiąc co ledwo nam starcza. Dlatego proszę i błagam ludzi o wielkim i dobrym sercu o pomoc dla naszej rodziny. Serdeczne Bog zaplac 

Podaję link do naszej zbiórki na pomagam.pl oraz na zrzutka.pl 

pomagam.pl/marzeniedzieci

zrzutka.pl/ymys24 

Prosimy bardzo panstwa o pomoc naszej rodzinie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×