Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ponury

Kredyty na ROR - porównanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba juz dawno minęły czas, gdy wybierało sie bank jedynie pod względem oprocentowania wkładów pieniężnych. Dla mnie osobiście niezwykle ważne jest, czy bank pozwala brać kredyt w ROR, jeśli tak, to na jaką wysokość, na jakich zasadach i co chyba najważniejsze - na jaki procent. A różnica, w zależności od banku, może byc kolosalna, sięgać nawet więcej niż 10%.

 

Poniżej tabela, która wykroiłem z money.pl

kredyty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim zdaniem należy uważnie przejrzeć wszystkie oferty. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim całkowite koszty kredytu. W tym celu warto skorzystać z kalkulatora kredytowego. Fajnie takie kalkulatory zostały opisane na stronie http://kalkulator-kredytowy.info.pl/. Może informacje tam zawarte komuś się przydadzą, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd oni biorą te dane ale ja mam debet w PKO BP oprocentowany 14,5% w super konto a jak chciałem przenieść rachunek na "konto za zero" to mi powiedzieli że oprocentowanie będzie 17,5%. Zostałem przy Super Koncie i płacę 6,90 zł miesiecznie za ROR co jest dzisiaj rzadkością ale kredyt mieszkaniowy mnie u nich trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby w ogóle móc brać kredyt w ROR trzeba mieć dobrą historię i stałe, najlepiej średnie lub wyższe wpływy. Ja w moim banku dopiero po roku (regularnie wpłacałam tam pensję) mogłam w ogóle wystąpić o kredyt. Na ROR jest lepiej oprocentowany niż normalny kredyt konsumpcyjny, ale jak z każdym kredytem łatwiej go wziąć, niż potem spłacić. Myślę, że kredyty na koncie to dobra rzecz, ale jak ktoś dobrze planuje wydatki. Inaczej można sie zadłużyć na ROR, na karcie, jakąś chwilówka i nagle koniec płynności finansowej. Wiem, bo sama to przeżyłam:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×