Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Gdzie na laserowe usuwanie blizn w Katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

Klinika Magnuccy:

https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/

Najlepiej będzie jeśli po prostu zapiszesz się na wizytę i indywidualnie się dopytasz o cenę bo jest ustalana indywidualnie. Zależy od ilości zabiegów oraz od ilości blizn jakie chcesz usunąć. Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy. Mówiąc obrazowo, „dziurkują” one skórę na odpowiedniej głębokości niczym miniaturowe igiełki. Wnikają w strukturę skóry dość głęboko, bo do 2mm pod naskórkiem. Stymuluje to skórę właściwą do samouzdrawiania. Organizm naprawia samouszkodzenia i tym samym blizny znacznie się zmniejszają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast laserowe usuwanie może warto pomyśleć o normalnym jakimś preparacie typu takim jak tutaj https://sutricon.pl/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrej cenie, a nie od razu laserowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świeże blizny, jak tylko rana pokryje się naskórkiem to Octenicare można stosować. Mam wrażliwą skórę i co chwilę jakieś zadrapanie, rany na nogach głównie. Odkażam wiadomo a potem właśnie Octenicare stosuje. Lekarz mi polecił. To jest taki regenerujący krem, może nie tyle na blizny co do ich pielęgnacji żeby się skóra ponownie nie uszkadzała, szybciej się goiło. Ewentualnie mikro ślady mi zostają po takim leczeniu, nie ma blizn jak to czasami po ranach zostają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde zranienie należy odpowiednio odkażać, aby wszystko mogło szybko do siebie dojść. Stosowanie octeniseptu ma bardzo dobre działanie antybakteryjne i odkażające, więc myślę, że to bardzo dobry wybór. Wiele osób jest zadowolonych i od lat sięga po ten preparat w różnych dolegliwościach, również w pielęgnacji ran czy stanach zapalnych jamy ustnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×