Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość sylvia

odchudzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylvia

Witam, czy ktoś korzysta z diety pudełkowej i może się wypowiedzieć co do skuteczności? Mam do zgubienia 15 kg po ciąży a nie mam czasu sobie zdrowo gotować, brałam pod uwagę maczfita ale na fb widziałam że sporo ludzi pisało wkurzonych że zapłacili a nie dostawali jedzenia. Nie chcę czegoś takiego tylko jak płacę to wymagam jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Maczfita omijaj z daleka bo za tą akcję co zrobili to nie warto ja zrezygnowałam z ich usług nikt mnie oszukiwał nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska_franiuska

U nas w przedszkolu jedna mama mówiła że jest na pudełkach, jutro Franula zaprowadzę to mogę podpytać :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem i mnie to spotkało. Zamówiłam próbną dietę od nich, nie dostałam jedzenia, nie odpowiadali na telefony ani na maile a w komentarzach odpowiedzi były usuwane lub na zasadach kopiuj/wklej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat korzystam z suvibox w Warszawce, mam dietę wege bo chciałam odstawić na pewien czas mięso i zobaczyć czy mi się poprawi cera. Nie chodzę głodna, codziennie przywożą coś innego. Jest dużo kasz, sezonowych warzyw, owoców itp. W połączeniu z crossfitem to daje fajne rezultaty. Już rozmiar mniej i walczę dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szkodliwy jest według mnie tłuszcz zwierzęcy. Tego warto unikać. No i ogólnie trzymać umiar w jedzeniu:) Nie jestem natomiast zwolennikiem liczenia kalorii, lepiej schudnąć bez tego, człowiek się tylko denerwuje taką matematyką:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama zastanawiałam się nad przejściem jakiś czas temu na dietę pudełkową. Jednak zobaczyłam jaka jest cena takiej diety i zrezygnowałam z tego pomysłu. Nie miałam ochoty płacenia miesięcznie praktycznie 2000 zł za samą diete bo to mija sie z celem. Przeszłam na dietę niskokaloryczną ale z wiekszą ilością warzyw i owoców. Jak równeiż zmusiłam się do ćwiczeń. Na poczatku było najtrudniej ale potem jak człowiek już się przyzwyczai to jest o wiele łatwiej. 

Polecam zajrzeć sobie tutaj

http://www.keepyour-balance.pl/plank-skuteczna-metoda-na-plaski-brzuch-i-smukla-talie/

Na stronie jest sporo ćwiczeń na smukły brzuch i talię a jak wiadomo je właśnie najtrudniej  jest wyćwiczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie aby stosować produkty o niskiej zawartości cukru jednak nie słodzone aspartamem! To bardzo ważne, ponieważ aspartam jako słodzik jest szkodliwym produktem http://fitback.pl/slodki-problem/2351 przeczytajcie więcej w tym artykule, który na pewno okaże się pomocny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o sposobie i metodzie, a nawet pomyśle zawartym w tym artykule? https://www.focus.pl/artykul/chcesz-zredukowac-ilosc-soli-i-cukru-w-diecie-oszukaj-mozg-i-zrob-to-na-ostro chyba spróbuję ponieważ ciągle łapię za coś słodkiego, a nie jest to najzdrowsze - spożywanie słodyczy w dużych ilościach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchudzanie to wielka sprawa,chyba każda kobieta chociaż raz była na diecie,próbowała się odchudzać.Według mnie najlepszym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów jest oczywiście dieta ale też odpowiednio dobrane ćwiczenia.Najlepiej ćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera,którego znajdziemy w klubie  https://www.energym.com.pl/3-enerkluby

Dzięki niemu nie zrobimy sobie krzywdy,poznamy możliwości swojego organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzeć stronę Medika Poland kombajny kosmetyczne i tam są opisane wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Myśle, że na odchudzanie także coś skutecznego znajdziesz. Polecam spróbować. Ja często korzystam z usług kosmetologa i jestem bardzo zadowolona z efeków. Podczas taki zabiegów można odpocząć i się zrelaksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad dietą pudelkową, potem jednak zarzuciłem ten pomysł. Jest to bardzo drogie i nie chciałbym wydawać tyle kasy na jedzenie. Polecam za to elektrostymulację. Elektrostymulacja jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych technik modelowania sylwetki, a to ze względu na fakt, iż zwiększa ona sprawność mięśni oraz zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej. Stosować można ją na wszystkich partiach ciała, lecz najlepsze efekty widoczne są na brzuchu, udach oraz pośladków.

Na ćwiczenia chodzę do siłowni w Krakowie, na stronie możecie sobie poczytać jak to wyglada:

https://www.intime20.pl/trening-ems/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie proszę, że odchudzanie musi przebiegać zdrowo.Wielu z Was chce zobaczyć i osiągnąć szybkie efekty, a nie na tym to polega. Dzięki temu można nabawić się wielu chorób związanych z jelitami. 

 

 

_____________________________________

https://kosapopatelni.pl/nieszczelne-jelita-co-kryje-sie-za-tym-terminem/

Edytowane przez eparisian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×