Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Tic001

Księgowa usługi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2019 o 23:54, Tic001 napisał:

Witajcie, mam pytanie. Znacie jakieś firmy pomagające i doradzające przedsiębiorcą w kwestii księgowości? Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie coś polecić.

Trochę poszukałem i znalazłem tą firmę: http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/rozliczenie-pit/ Czy znacie jeszcze jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęciem księgowości w swojej firmie, można zająć się na wiele różnych sposobów. Jeżeli tak jak napisałeś, nie chcesz zatrudniać księgowej tylko zlecić zarządzanie finansami firmy zewnętrznej firmie, to warto rozważyć dostępne na rynku oferty. Od siebie mogę polecić ci kilka punktów, które możesz wykonać, aby usprawnić księgowość. W pierwszej kolejności proponuję ci zainstalowanie w firmie, systemu do wprowadzania i kontrolowania faktur, co z pewnością znacznie ułatwi cały proces. Kolejną kwestią będzie niewątpliwie skorzystanie z usług doświadczonej księgowej lub biura finansowego oferującego tego typu usługi. To właśnie tutaj, można najwięcej zyskać. Nie tylko pieniądze, ale także czas i pracę. Z pewnością zatrudnienie własnej księgowej jest mniej opłacalnym rozwiązaniem. Ja np. w swojej firmie korzystam z usług firmy TMF Group. Mają oni ugruntowaną pozycję w ponad 80 krajach na całym świecie, atrakcyjne ceny a także szeroki zakres usług. Chociażby pomoc w rozliczaniu podatków od ubezpieczeń - https://www.tmf-group.com/pl-pl/ a ponadto, znajdziesz tam również usługi księgowe, obsługa kadr i płac czy sekurytyzację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych przypadkach nie trzeba korzystać z usług księgowości. Są programy typu PITAX.pl za pomocą których można samodzielnie wyliczyć swój PIT bez większego problemu, ponieważ posiada wirtualnego asystenta który krok po kroku prowadzi nas aż do wypełnienia całego zeznania. Nawet laik sobie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firm jest bardzo wiele, jednak polecam nie kierowac się tutaj jedynie ceną. Liczą sie bardziej inne czynniki

Doświadczenie firmy oraz to jaką księgowość firma obsługuje. Niektore mniejsze firmy zajmują się prowadzeniem wyłaczenie jednoosobowych działalnośći gospodarczych, dobrze jest wybierać firmę, która ma doświadczenie w róznych typach ksiąg

Opinie o firmie

Jak równiez  ubezpieczenie - w sytuacji w ktorej dochodzi do błedu, my za ten bład nie odpowiadamy, ale odpowiada za to biuro rachunkowe

Ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe w Łodzi https://pik-ksiegowosc.pl/ Maja olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu księgowosci. Świadczą również usługi doradztwa firnansowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

praca białystok - szukam w zawodzie księgowej. w razie oferty proszę o kontakt w wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księgowość prowadzę sama. Zastanawiam się tylko jaką pieczątkę dokupić do swojego biura. Co sądzicie o Colop EOS 140 https://pieczatki-online.eu/automaty-pieczatek,colop-eos-140-121x89-pieczatka-tabelaryczna,142 ? Poza samą reklamą, na każdej pieczątce znajdują się w końcu dane naszej firmy, które dla potencjalnych klientów stanowią źródło naszych danych kontaktowych. Pieczątka jest bardziej widoczna niż wydrukowany tekst, poza tym jeśli tylko podpisujemy dokument, nasz numer telefonu czy adres siedziby firmy nie jest nigdzie umieszczany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×