Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Moja sąsiadka kiedyś pożyczyła pieniądze swojemu synowi. Miał jej zaraz oddać, ponieważ ona ma strasznie niską emeryturę, a też rachunki musi zapłacić. Z nim urwał się kontakt i tak myślałem by znaleźć jej dobrego prawnika. Polecicie kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1

W takich delikatnych sprawach to wlasnie warto skorzystac z pomocy dobrego prawnika. Wtedy uda sie nam jak najszybciej zalatwic sprawe. Ta kancelaria  gizinski ma dobry skład prawników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak widać różne są sytuacje w życiu. Dlatego tutaj najlepiej  zgłosić się do sprawdzonego adwokata, który znajdzie najnormalniejsze rozwiązanie danej sytuacji. W tym kierunku można zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej http://www.bialystok-adwokaci.eu . Do każdej sprawy podchodzą z pełnym profesjonalizmem i z zaangażowaniem. Z tego co wiem są bardzo skuteczni w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problem z przywłaszczeniem mienia? Niestety ale chyba będę musiała wytoczyć sprawę w sądzie mojemu sąsiadowi. Na ten moment posiłkuje się różnymi artykułami na ten temat w sieci np. https://pewny-prawnik.pl/blog/98/przywlaszczenie-mienia-na-czym-polega. Przywłaszczenie jest czynem zabronionym, ale przestępca (w przeciwieństwie do kradzieży) wchodzi w posiadanie przedmiotu legalnie. Zgodnie z Kodeksem Karnym ’’Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3’’

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób dosyć sceptycznie podchodzi do kwestii pomocy prawniczej, co często jest przyczyną niepowodzeń na rozprawach sądowych ponieważ nie ma obok osoby, która pomogłaby w rozstrzygnięciu sprawy na korzyść danej strony. Dlatego warto zaufać profesjonalnemu adwokatowi, który w swojej pracy jest stanowczy, zdecydowany i nie daje się ponieść emocjom. Tak jak opisano w artykule zobacz tutaj, takie wsparcie prawne jest bardzo pomocne w skomplikowanych i trudnych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Niedawno temu znalazłem nową pracę i po powtórnym przeczytaniu umowy znalazłem zapisy, że w przypadku zwolnienia lub nie wywiązania się ze swoich zobowiązań będę miał obowiązek zwrócić koszty szkolenia. Szukam adwokata, który pomoże mi doradzić w tej kwestii. Co możecie powiedzieć o Kancelaria Marcin Gałązka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zasięgnąć porady w kancelarii p. Lilianny Skiby, przyjmuje w Łomiankach oraz w Warszawie. Ma wieloletnią praktykę w sprawach cywilnych myślę że pomoże znaleźć dobre rozwiązanie w tej sprawie i odzyskać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy mają problem z bankami a zwłaszcza frankowiczom szczerze polecam krakowską kancelarię prosperitas https://anulujkredyt.pl  która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Frankowicze zawsze mogą liczyć na pomoc prawników tej kancelarii. Wystarczy wysłać mailem scan umowy i otrzymać darmową analizę wraz z raportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto szukać dobrego prawnika przez internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl.Myślę, że warto poprosić o pomoc, ponieważ mało kto ma taką wiedzę jak doświadczony specjalista.  Kancelaria ma duże doświadczenie między innymi w zakresie spraw spadkowych. Ceny też są przystępne w stosunku to jakości usług. Poza tym zauważyłam, że opinie na ich temat są dobre, co dla mnie bardzo jest ważne. Oczywiście warto takie sprawy załatwiać za życia bliskiej osoby. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawę z tego, że temat jest niezwykle trudny, ale trzeba dać radę. Trzeba zastanowić się nad prawnikiem. Myślę w tej kwestii można zatrudnić adwokata Łukasza Węgłowskiego bo  najlepiej poradzi sobie z rozprawą. Wszelkie problemy rodzinne nie powinny być wywlekane na sali sądowej, a on zawsze stara się rozwiązać sprawę korzystnie dla klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kierować sie jedynie ceną. W sytuacji, w której usługi adwokackie kosztują niewiele można spodziewać się albo niewielkiego doświadczenia radcy prawnego albo niewilekiego zaangażowania. Polecam kierować się doświadczeniem oraz specjalizacja. Adwokat czy radca prawny powinien specjalizować się w sprawach rozwodowych. Ze swojej strony polecam radcę prawnego Kościelniaka. Na stronie jest kontakt https://cpkoscielniak.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często ludzie korzystają ze zwykłej porady prawnej Częstochowa https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/porady-prawne-czestochowa/. Po przedstawieniu przez klienta swojego problemu, wszelkich wątpliwości i pytań, prawnik stara się w miarę możliwości udzielić niezbędnych informacji w zakresie objętym poradą, aby znaleźć korzystne wyjście z sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×