Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
deliveryguy

Przeprowadzka miedzynarodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie juz od jakiegos czasu nad przeprowadzka na stale zagranice. Udalo mi sie tam znalezc dosc dobra prace i tak co jakis czas z sentymentu przyjezdzam do kraju .. gdzie nota bene mam jeszcze mieszkanie na sprzedaz. Postaram sie je wystawic gdzies jeszcze w tym miesiacu tylko nie wiem za bardzo co zrobic z calym wyposazeniem. Na wlasna reke raczej tego nie przewioze kilkaset kilometrow stad .. do pomocy znajomych raczej nie znajde. Z firm zajmujacych sie przeprowadzkamia w okolicy dzialaja tylko takie lokalne. Postanowilem poszukac czegos w sieci .. oferta Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/oferta/miedzynarodowe/ prezentuje sie naprawde atrakcyjnie. Moze ktos bedzie w stanie wypowiedziec sie cos wiecej na jej temat? Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowanie przeprowadzki to nie lada wyzwanie, a przeprowadzka międzynarodowa to już w ogóle oznacza sporo zamieszania i konieczność dopilnowania każdego drobiazgu. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej mającej doświadczenie w takich przeprowadzkach. Pomocnych wskazówek w tym zakresie możesz szukać tutaj, zobacz więcej. Sprawdź, na co zwracać uwagę wybierając firmę transportową i gdzie szukać doświadczonych fachowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj https://www.liderpak.pl/przeprowadzka-na-studia-co-zabrac-z-domu/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem ciekawy artykuł dotyczący przeprowadzki na studia. Dowiecie się tam co należy zabrać z domu. Wiele osób zastanawia się nad tym co faktycznie się przyda, a co należy zostawić. Powiem szczerze, że temat jest trudny, więc warto się wspierać takim radami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej przeprowadzce wyłącznie szukałabym kogoś do pomocy. Są firmy, które specjalizują się w przeprowadzkach, także i właśnie międzynarodowych. Ja znalazłam tak pomoc jeżeli chodzi o transport pianin gdańsk, w firmie transport plus również proponują przeprowadzki mieszkań, domów, firm. Może i wam tatka pomoc się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transport wszystkich moich rzeczy mam już ogarnięty, teraz pozostało mi wybrać odpowiedni bus z Bydgoszczy do Niemiec na https://iprzewozy.pl/busy-bydgoszcz-niemcy/. Do Lubbenau/Spreewald z Bydgoszczy jedzie się zaledwie 4 godziny. Żeby dotrzeć do odległych miejscowości, np. do Moguncji w Nadrenii-Palatynacie, potrzeba 12 godzin. Dlatego warto starannie wyszukać wygodny środek transportu, który zagwarantuje dotarcie na miejsce w dobrej kondycji i z jeszcze lepszym samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×