Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
bebe88

sos chilii i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, na moje przyjecia przychodza ludzie ktorzy znaja sie na dobrym jedzeniu i szukam naprade 
genialnego sosu bbq ktory zachwyci smakiem wszystkich. Jaka firme powinnam wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zachaczylismy o jedzenie to moze warto podzielic sie jakimis przepisami kulinarnymi miedzy soba? Ja moze jakis wielkim ekspertem nie jestem .. chociaz jak zaczynalem to nie umialem nawet dobrze omletu przygotowac. Na szczescie duzo pomogly mi materialy jakie udalo sie znalezc w sieci. Wszystko jest omowione co do najmniejszych szczegolow .. trudno popelnic jest blad. Aktualnie mam troche mniej wolnego czasu wiec raczej gulaszu ani nic bardziej sytego nie robie. Zazwyczaj sa to zupy na bazie latwo dostepnych warzyw takich jak cebula - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-cebulowa-2 Duzym jej plusem jest to ze mozna nagotowac wiecej i odgrzewac sobie przez kolejne dni. Mi najbardziej smakuje z chlebem. Jak macie jakies inne sprawdzone przepisy to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często przeglądam strony z przepisami. Chciałabym polecić bardzo ciekawą stronę https://basiazsercem.pl/ znajdziecie tutaj mnóstwo fajnych przepisów. Łatwiejszych i trudniejszych. Ja niedawno odkryłam tą stronę jak szukałam przepisu na babkę świąteczną i teraz z niej korzystam bo jest super. Polecam zajrzeć wszystkim co uwielbiają piec i gotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×