Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Rafał

Nie jestem wstanie uregulować należność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał

Powoli tracę kontrolę nad racjonalnym myśleniem wpadłem w pętlę zadłużenia i nie widzę iskierki nadziei najgorsze jest to że przez moje kłamstwa pogorszyłem swoją sytuację finansową  i nie potrafię znaleźć logicznego wyjścia jestem już tak zdesperowany że założyłem profil na stronie zrzutka jak mówią nadzieja umiera ostatnia . Naprawdę nie wiem co mam zrobić żeby poukładać swoje finanse wziąłem kredyt pod zastaw mieszkania dostałem 30 tys zł rodzice pomogli również pożyczyli 30 tyś zł  sądziłem że to wystarczy myliłem się mam ogromny mentlik w głowie mój problem polega na tym że część moich długów została sprzedana możliwe że zamiast nowej firmie która przejęła dług zapłaciłem poprzednij firmie a ta nie poinformowała kolejnej firmy miałem 9 pożyczek wiem dużo zostałem oszukany przez panią mecenas byłem u prawnika według niego chodziło o przejęcie za grosze mieszkania niestety prawnik był mało zainteresowany pomocą dostarczyłem mu wiele informacji według niego za mało żebym mógł zażądać zadość uczynienia za poniesione straty a zaznaczam że miałem dowód nieuczciwości w postaci SMS pani mecenas która przez kilka miesięcy miała moje dokumenty np Akt notarialny mieszkania miałem podpisać umowę pożyczki w ciągu dwóch dni a czekałem kilka miesięcy próbując odzyskać dokumenty teraz minęło już trochę czasu spłaciłem cześć długów potrzebuje porady co robić dalej mam kredyt pod zastaw mieszkania masę windykacji grozi mi kolejny komornik naprawdę nie wiem co robić nie jestem wstanie uregulować zobowiązań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Mając na myśli swoje kłamstwa miałem na myśli udawanie przed rodziną że wszystko jest ok może gdybym powiedział wcześniej jakie mam problemy nie musiałbym teraz szukać pomocy poprostu życie dało mi porządnie w kość zbyt późno zrozumiałem że łatwo mnie owinąć w palec zostałem kilka razy oszukany ale się nie poddaje szukam poprostu porady małej iskierki nadziei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mieszkanie jest na ciebie? Niestety możesz liczyć się z jego stratą na poczet długów

2. Intercyzę jeżeli jesteś w związku małżeńskim trzeba było robić wcześniej

3. Możesz ogłosić upadłość konsumencką ale mieszkanie ci przepadnie

4. Kredyty przedawniają się po 3 latach

5. Możesz uznać długi , iść do roboty i je uczciwie spłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem: opcja nr. 5. Intensywna praca i spłacanie. Bywa, że jakaś firma czy bank umorzą wówczas część zadłużenia (nie koniecznie). Bądź co bądź trzeba być uczciwym i mieć honor. Nie jednemu człowiekowi noga się powinęła i wpadł w pętlę długów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trudna sytuacja,ale fakt,długi swoje spłacać trzeba.Jednak w pojednaniu się z wierzycielami,w odroczeniu spłaty długów czy dogadaniu się co do wysokości spłat,warto zasięgnąć porady adwokata.W kancelarii adwokackiej   https://www.adwokat-soszka.pl/   znajdziesz doświadczenie i rzetelność dzięki którym twoja sytuacja będzie  prostsza,a ty będziesz spać spokojnie.Dzięki adwokatowi,twoi wierzyciele też będą spokojniejsi,będą bowiem pewni,że  w niedługim czasie otrzymają swoje należności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 19:59, Gość Rafał napisał:

Oddłużenie Upadłość Spłata Chwilówek. ODDŁUŻANIE. Konsolidacja pożyczek. Cała POLSKA

Pomagamy klientom indywidualnym w wyjściu z tak zwanej spirali finansowej.

Spłacamy chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe niezależnie od ich statusu wymagalności i kwoty.

BIK BIG KRD, windykacja, dług sprzedany, zaległości w płatnościach nie są dla nas problemem.

Nie oceniamy. Pomagamy.

Kancelaria oferuje:

-porady prawne

-sporządzenie pism procesowych

-prowadzenie spraw przed sądami

-antywindykacja

-oddłużanie

-kredyty frankowe

-upadłość konsumencka

- CZYŚCIMY HISTORIĘ BIK

Więc jeśli jesteś dłużnikiem i nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań, nękają Cię wierzyciele, zastanawiasz się nad upadłością konsumencką bądź posiadasz kredyt we frankach

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

BEZPŁATNA WERYFIKACJA ORAZ ANALIZA SPRAWY

✅bez wychodzenia z domu

✅umowę wysyłamy prosto na maila

✅nasi specjaliści służą pomocą przez cały etap sprawy

Tel. 731 160 522

E-mail: biurosrpp@gmail.com

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepiej będzie jak skorzystasz z usług rzetelnego prawnika który należycie podejdzie do sprawy. Jeśli jesteś z małopolski możesz udać się tutaj  http://www.kancelariamm.pl/  bo to sprawdzona kancelaria z dużym stażem. Oni mogą pomóc poprzez wstrzymanie windykacji jak i poprowadzą cię dalej. Na pewno nie zwlekaj bo czas ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 

Najczęstsze bzdury jakie serwują Wam kancelarie chcące za przeprowadzenie upadłości TYSIĄCE zł 😂
✅należy przygotować stertę dokumentów dla sądu ----- BZDURA
✅należy znać wysokość zadłużenia co do złotówki ------- BZDURA
✅należy podać dokładne daty powstania długów ------- BZDURA
Nie dajcie się wrobić w spłatę na raty opłaty za upadłość. To kłamstwo i manipulacja.
Chcesz zapytać o upadłość 👍👍👍👍
📩 biurosrpp@gmail.com 👉 ☎️ 731 160 522 

Screenshot_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
✅Kolejna UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA - ogłoszona❗z dnia 17.05.2023 r ❗❗❗❗.
Sąd Rejonowy w Opolu ⚖.
👈👈👈 Dług klienta anulowany w kwocie łącznej - ❗37 000 tyś zł 🚫👍😲....👌👍👈 👍
☎️ 783 604 030 ☎️
👉Wierzyciele - Smartney, Credit Agricole , Provident i Komornicy prowadzący egzekucję. . 👈
🔵Dochód - brak
🔵Majątek - ruchomość ( pojazd )
🚩Powód niewypłacalność :
Niepełnosprawność członka rodziny
🚩Koszt całej procedury w naszej Kancelarii to
👉👉👉👉👉👉 800 zł 👈👈👈✅
i ani złotówki więcej.
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
☎️ 731 160 522 - zapraszamy
Email biurosrpp@gmail.com

348914689_1457496705053012_5102157376467311303_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA - ogłoszona❗z dnia 15.05.2023 r ❗❗❗❗.
Sąd Rejonowy w Warszawie ⚖.
👈👈👈 Dług klienta anulowany w kwocie łącznej - ❗280 000 tyś zł 🚫👍😲....👌👍👈 👍
☎️ 731 160 522 ☎️
👉Wierzyciele - BNP Paribas, BPH, Ultimo, Best, Prokura, Horyzont, Eos, Kruk, Koksztys, Fortis Bank, For Net, Provident i Komornicy prowadzący egzekucję. . 👈
🔵Dochód - renta
🔵Majątek - brak
🚩Powód niewypłacalność :
Utrata pracy
🚩Koszt całej procedury w naszej Kancelarii to
👉👉👉👉👉👉 800 zł 👈👈👈✅
i ani złotówki więcej.
E mail biurosrpp@gmail.com
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

349019092_1197989730914842_8629123924939737463_n.jpg

Screenshot_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRZYJEMNIE PRACOWAĆ Z TAKIM TEAMEM - PEŁNA AKTYWNOŚĆ, REALNA POMOC- DZIĘKUJĘ P. PRZEMKU ZA ZAANGAZOWANIE W IMIENIU SWOIM ORAZ KLIENTKI 😍😎😍
 
✅Kolejna UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA - ogłoszona❗z dnia 06.06.2023 r ❗❗❗❗.
Sąd Rejonowy w Gliwicach ⚖.
👈👈👈 Dług klientki anulowany w kwocie łącznej - ❗156 000 tyś zł 🚫👍😲....👌👍👈 👍
👉Wierzyciele - Provident, Grzegorz Czebotor Nobiles, Kredyt Inkaso, Ultimo, Horyzont i Komornicy prowadzący egzekucję. . 👈
🔵Dochód - renta rodzinna
🔵Majątek - brak
🚩Powód niewypłacalność :
Kredyt frankowy - spilrala kredytowa
ZAPRASZAMY biurosrpp@gmail.com

353633941_723763689756833_5574140662828353554_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRZYJEMNIE PRACOWAĆ Z TAKIM TEAMEM - PEŁNA AKTYWNOŚĆ, REALNA POMOC- DZIĘKUJĘ P. PRZEMKU ZA ZAANGAZOWANIE W IMIENIU SWOIM ORAZ KLIENTA😍😎😍

JAKIE SĄ PLUSY, A JAKIE MINUSY UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ?

Upadłość osoby fizycznej niewątpliwie niesie ze sobą więcej zalet, aniżeli wad. Niemniej, warto znać jej dobre, jak i słabsze strony. Wśród plusów niewątpliwie należy wymienić możliwość uzyskania oddłużenia względem zdecydowanej większości zadłużenia. Umorzeniu podlegają wszelkie zobowiązania pieniężne. (m.in. kredyty bankowe i pozabankowe, rachunki, faktury z uprzednio prowadzonej działalności gospodarczej, czy podatki) za wyjątkiem alimentów, odszkodowania na osobie, kary grzywny lub takiej, która została zasądzona przez sąd karny, a także zobowiązania celowo pominiętego przez dłużnika na etapie składania wniosku. W szczególnie korzystnym położeniu są również osoby nieposiadającego majątku. Przekłada się to bowiem na krótsze postępowanie oraz poczucie, że nie doszło do utraty cennych przedmiotów, z którymi dłużnika łączył choćby sentyment. Z kolei osoby posiadające majątek, np. nieruchomość mogą liczyć na środki na wynajem innego lokalu mieszkalnego na okres od roku do dwóch lat, gdy syndyk spienięży mieszkanie lub dom wchodzący do masy upadłości. Warto też wspomnieć, że upadły odzyskuje ogromny komfort psychiczny. Upadłego nie "męczy" windykacja, a komornicy muszę ostatecznie umorzyć prowadzone postępowania egzekucyjnego. Jedyną osobą "zainteresowaną" zobowiązaniami upadłego jest syndyk. 

Wśród wad wymienia się głównie utratę majątku. Należy jednak pamiętać, że brak spłaty zobowiązań doprowadzi finalnie do utraty majątku, ponieważ ten zostanie zlicytowany przez komornika. W egzekucji komorniczej nie dojdzie jednak do umorzenia zobowiązań. Dodatkowo wszelkie czynności prawne dotyczące majątku dłużnika, a dokonane na przestrzeni pięciu lat przed dniem złożenia wniosku o upadłość będą podlegały weryfikacji przez syndyka. Wadą może być też utrata majątku wspólnego małżonków, gdy jeden z nich zdecyduje się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

POTRZEBUJESZ POMOCY W UZYSKANIU ODDŁUŻENIA W RAMACH UPADŁOŚCI?

✅❗
ZAPRASZAMY biurosrpp@gmail.com

356839418_733696992096836_2672817013978748212_n.jpg

Edytowane przez NovaGabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKUTECZNA POMOC W PROBLEMACH

FINANSOWO-PRAWNYCH 

JAK MOŻEMY POMÓC? 

Nasza oferta to m.in.

Dla Konsumenta Indywidualnego , Przedsiębiorcy, Rolnika !!

OBSŁUGUJEMY UMOWE KREDYTOWE – NAWET SPRZED 10 LAT !!

ODZYSKANIE CZĘŚCI PONIESIONYCH KOSZTÓW KREDYTU

– PO ZMARŁYM Z RODZINY !!

FINANSOWANIE – RESTRUKTURYZACJA !!

Pod telefonem zawsze czeka nasz specjalista ((24h/7)2

Kontakt e-mail:  biurosrpp@gmail.com

Screenshot_3.jpg

Edytowane przez NovaGabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NovaGabi napisał:

 

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Nasza oferta to m.in.

Dla Konsumenta Indywidualnego , Przedsiębiorcy, Rolnika !! 

OBSŁUGUJEMY UMOWE KREDYT OWE – NAWET SPRZED 10 LAT !!

SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

WSTRZYMANIE ZAJĘĆ KOMORNICZYCH

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

FINANSOWANIE – KREDYTY GOTÓWKOWE, KONSOLIDACYJNE

RESTRUKTURYZACJA

ODZYSKANIE CZĘŚCI PONIESIONYCH KOSZTÓW KREDYTU

– PO ZMARŁYM Z RODZINY !! 

RESTRUKTURYZACJA !! 

DOPŁATY ARIMR DO ODSETEK KREDYTÓW W RESTRUKTURYZACJI

POSTĘPOWANIE RESTRUKTURYZACYJNE ROLNIKÓW

UPADŁOŚĆ PRZEDSIĘBIORCY PROWADZĄCEGO JDG 

Pod telefonem zawsze czeka nasz specjalista ((24h/7)2

Kontakt e-mail:  biurosrpp@gmail.com

Screenshot_3.jpg

 

Edytowane przez NovaGabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jak wygląda sytuacja w przypadku zakupu mieszkania w związku nieformalnym? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania, to polecam Wam sprawdzić stronę https://ronson.pl/blog/jak-kupic-mieszkanie-z-osoba-ktora-nie-jest-twoja-rodzina/ , na której znajdziecie interesujący artykuł w tym temacie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×