Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Dorota666

Pomoc dla mamy niepełnosprawnej corki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Dorotamam 37 lat jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej i życiowej.Potrzebuje pomocy.Na codziennie opiekuje się chorym dzieckiem niepełnosprawnym. Sama wraz z córka mieszkam w wynajętym mieszkaniu na które mnie nie stać.Jestem poważnie zadluzona ze wzgledu na sytuacje życiową. Brakuje mi pieniędzy na wszystko tak naprawdę.Nie mogę podjąć żadnej pracy gdyż opiekuje się chora córka która wymaga calodobowej opieki.Nie wiem jak mam dalej funkcjonować z chorym dzieckiem niepełnosprawnym .Jestem Załamana.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziecko niepełnosprawne przysługuje ci 1300 zł świadczenia pielęgnacyjnego, jeżeli nie pracujesz 500+ na dziecko plus jeszcze parę innych złotych:

https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/945942,opiekun-niepelnosprawnego-swiadczenie-pielegnacyjne-specjalny-zasilek-opiekunczy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×