Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ponury

Eurobank - opinie o kredytach

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejni geszefciarze, ostatnio nie zabłysnęli swym "produktem kredytowym", jak to przeczytałem, zraziłem się do nich na max. Ciekawe, czy teraz zmienili swoją politykę, czy dalej kuszą klientów nierealnym opropcentowaniem i dowalają jakąś polise ubezpieczeniową na wiele tysięcy, czy się chce czy nie? Zmądrzeli czy nie? Poniżej link do sprawy, Napiszcie, czy coś się zmieniło.

 

fhttp://wyborcza.biz/finanse/1,105684,8967651,Kredyt_gotowkowy_na_9_proc__w_Eurobanku__Raczej_zapomnij.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to kwestia wizerunku, ale mnie jakoś Eurobank z tymi czerwieniami odrzuca. Nie czuję się tam jak w banku, tylko jak w jakimś kredytowym fastfoodowym barze. Te czerwone krzesełka, na których siedzą jakieś panny w żakietach, plastikowe banery, atmosfera. Widać, że idą na masówkę i przeciętnego klienta (nie, że ja jestem jakiś klient od private banking), ale lubię, kiedy za bankiem ciągnie się wizerunek pieniądza, tu czegoś takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że kredyt hipoteczny eurobanku najczęściej mieści się w środku stawki najtańszych kredytów. Jednak z drugiej strony, ostatnio było trochę taniej za sprawą tzw. letniej Promocji Hipoteki. Marże kredytowe zaczynały się wtedy od 1,3%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×