Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
bochnia16

zadośćuczynienie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pewien problem, który wystąpił z winy lekarza.. nie mam siły na to by walczyć o odszkodowanie, więc szukam firmy, która pomoże mi walczyć o zadośćuczynienie.  Macie może jakąs sprawdzoną kancelarię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam o takiej czyli musi być jakaś kiepska. Najlepiej udaj się do prawnika i zapytaj jak najlepiej rozwiązać tą sprawę. Takie kancelarię zabiorą Ci więcej pieniędzy niż wydasz na prawnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielna walka z ubezpieczycielem to często walka z wiatrakami,i właśnie w takich sytuacjach , pomoc specjalisty jest jak najbardziej wskazana. Sama doznałam urazu w skutek kolizji i ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Pomocni okazali się doradcy z Auxilia https://auxilia.pl/uraz-i-skrecenie-kregoslupa-szyjnego-po-wypadku-samochodowym-jak-otrzymac-odszkodowanie/ , działają szybko oraz skutecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o zadośćuczynienie czy odszkodowanie, zwłaszcza za błędy lekarskie to trudna batalia,dlatego też w takich sprawach warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata,który pomoże,wesprze i załatwi wszelkie formalności,a w razie konieczności będzie reprezentował nas przed sądem.W kancelarii adwokackiej M. Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/  znajdziesz adwokatów,służących radą i pomocą na każdym etapie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×