Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Zuljin

Wózek dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Moja żona jest w trzecim miesiącu ciąży, więc stwierdziliśmy, że już pora zacząć przygotowywać wyprawkę dla dziecka i poszukamy jakiegoś dobrego wózka na początek. Nie znam się w ogóle na tym, więc zdam się na Wasze propozycje. Zależy mi na tym by był wygodny i przede wszystkim bezpieczny dla dziecka. Coś polecicie? Pozdrawiam

 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jeździmy wózkiem passo marki euro-cart i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.  Gondola z regulowanym zagłówkiem i funkcją jej bujania, przydatne w czasie kolek przynajmniej u nas. Siedzisko równie przestronne z regulowanym oparciem , wózek stabilny, zwinny, bezpieczny i wygodny. Prowadzenie go nie sprawia żadnych trudności zarówno w mieście jak i na wiejskich drogach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam optimo marki easygo . Optimo to nowoczesny wózek ze świetnym wyglądem, solidnie wykonany, sprawdzający się na spacerach bez zarzutu. Gondola jest duża i wygodna, siedzisko można zamontować tyłem lub przodem do kierunku jazdy.  Duży plus daje za pojemny koszyk, uchwyt na butelkę oraz regulowaną wysokość prowadnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wózek na szczęście już znalazłam, czy orientujecie się gdzie mogłabym znaleźć foteliki samochodowe  0-13kg? Znalazłam jednego z lepszych producentów i sklep z produktami dla dzieci https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-samochodowe-0-13.html co o tym myślicie? Czy takie foteliki będą wygodne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względów praktycznych zdecydowałam się na wózek gondolę/spacerówkę frontera i jestem bardzo zadowolona. Jest lekki, zwrotny, łatwo zmienić jego funkcję, koła nie wymagają pompowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem oddzielnej spacerówki, wystarczy mi z powodzeniem ta od x-landera, przynajmniej nie boję się że się wywróci albo że ciężko będzie nią się poruszać po piaszczystych ścieżkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Takie akcesoria mogą być bardzo przyjazne dla Waszego maluszka. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.ekomaluch.pl/firm-zul-1530269762-Pulp-Bamboo.html i pomyśleć o tym, by zakupić specjalny pulp. Dzięki temu będziecie w stanie odpowiednio zadbać o komfort maluszka podczas spacerów we wózku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierając wózek dla dziecka warto jest zwrócić uwagę na to czy jest bezpieczny, jak sprawdza się w przewożeniu i też czy wygodnie się go prowadza. Ten https://espiro.pl/ producent ma dobrej jakości wózki, mają też inne akcesoria dla dzieci, zobaczcie ich ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to już zależy od budżetu i wymagań ale powiem Ci że wózek xlander  można zamówić bezpośrednio u producenta, tu jest filmik objaśniający jak łatwo można to zrobić

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×