Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość serjtankian

Kredyt w SKOK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość serjtankian

Witam,

Poszukuję kredytu gotówkowego w SKOK i chciałbym zapytać, czy są na forum osoby, zajmujące się kredytami w SKOK, od razu mówię, że nie ma możliwości na kredyt w innych bankach ze względu na bardzo dużą ilość złożonych zapytań (pow. 10) Pytam też o kredyt w SKOK, ponieważ w styczbiu otrzymałem kredyt w SKOK Jaworzno, który jest reguralnie spłacany, dlatego może tam w wyniku dobrej współpracy pojawiłaby się możliwość. Poniżej schemat. 

Kwota kredytu - 5000-1000
Okres kredytowania - 24-48
Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 3000
Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) - Nie
Źródło uzyskiwania dochodów - Umowa zlecenie
Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa - Od 2014 na czas nieokreślony 
Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie - Millenium
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców - 25
Województwo zamieszkania - Małopolska
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty ok. 35000
Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych- 1280
Historia w BIK(czy były kredyty i czy były poprawnie obsługiwane, punktacja w BIK) - Nie znam
Gdzie były składane wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach - Pow. 10

Jeśli chodzi o wynagrodzenie jakie otrzymuję, to odbywa się to na takiej zasadzie, że w danym miesiącu otrzymuję wpływ na konto 10. dnia miesiąca i ostatniego dnia tego samego miesiąca. Kolejy miesiąc jest bez wpływów, a następny ponownie z dwoma wpływami. W wyniku tego czasami zdarza się opóźnienie w spłacie raty kredytu max 10-dniowe.

Jeśli chodzi o otrzymanie kredytu, to w miarę możliwości zależy mi na tym, abym mógł go otrzymać na podstawie wyciągów z konta, ponieważ posiałem gdzieś umowę z pracodawcą, a na zaświadczenie o zatrudnieniu musiałbym czekać ok. miesiąc czasu. W chwili obecbej nie mam możliwości pobrania raportu bik

W związku z powyższym proszę o ocenę z Państwa strony i ewentualne oferty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może styknie ci pożyczka w banku Raiffeisen. Nie trzeba zaświadczeń o zarobkach (wystarczy dowód) a pożyczka jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata. Rrso - 2,88%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×