Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Lisia32

Fotobudka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja znajoma za kilka miesięcy będzie brała ślub. Spytała się mnie ostatnio o dodatkowe rozrywki na wesele. Doradziłem jej żeby zamówiła barmana który będzie robił gościom drinki i dodatkowo fajną rzeczą jest fotobudka. Czy waszym zdaniem dobrze jej doradziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografia jest bardzo ważnym elementem podczas ślubu. W końcu dzięki niej uwiecznione są wszelkie chwile. Ja też zastanawiam się nad fotografem i fotobudką. No i mam dylemat również jakie zaproszenia kupić. A może wy mi doradźcie, które z tych https://farrowdesign.pl najlepsze byłby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie pomysłu na dekoracje czy atrakcje na zabawie weselnej to polecam zajrzeć na stronę  dodatki weselne nowy sącz koniecznie zajrzyjcie. Bardzo fajna strona. Firma ta nie tylko wypożycza dekorację także pomaga w organizacji. Myślę że warto skorzystać z ich pomocy. Polecam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2018 o 01:41, Lisia32 napisał:

Moja znajoma za kilka miesięcy będzie brała ślub. Spytała się mnie ostatnio o dodatkowe rozrywki na wesele. Doradziłem jej żeby zamówiła barmana który będzie robił gościom drinki i dodatkowo fajną rzeczą jest fotobudka. Czy waszym zdaniem dobrze jej doradziłem?

A co z http://wodkanawesele.pl Macie jakaś godną polecenia, jeśli nie to przyglądnijcie się ofercie Toruńskich Wódek Gatunkowych, to wyjątkowa gamę w wódek weselnych. Ten wysokiej jakości alkohol jest produkowany w lokalnej wytwórni według różnych wzorów. Każdy znajdzie cos dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barman to bardzo fajny pomysł. Zwłaszcza cześć żeńska wesela chętnie udaje się po drinki ;) Ja ze swojej strony mogę polecić jeszcze wynajem fotobudki na wesele np. tej z Krakowa. Fajna atrakcja, goście dobrze się przy tym bawią ;) a młodym pozostaje pamiątka w postaci zdjęć na wesoło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozrywki to nie wszystko by goście wyszli z wesela zadowoleni z dobrymi humorami. Zastanawiam się nad odpowiednimi podziękowaniami ślubnymi https://weselicho.net/art/planujesz-slub-i-wesele--zadbaj-o-wyjatkowe-prezenty-dla-swoich-gosci- Słoiczek pysznego regionalnego miodu czy niewielkie opakowanie domowej konfitury z wyjątkowymi przyprawami – każdy z tych pomysłów osłodzi życie Waszym gościom i sprawi, że jeszcze nie raz wspomną, jak doskonale bawili się na Waszym weselu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×