Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Oprawki jaka firma

Rekomendowane odpowiedzi

Oprawki do okularów sa elementem, który kupujesz sobie raz na jakiś czas. Tak więc moim zdaniem warto jest zainwestować tutaj w najwyższej jakosci wykonanie.Szczegolnie,ze będziesz nosiła je na nosie nawet codziennie  ( sam nigdy nie mogłem się przekonać do soczewek i zdecydowanie wygodniej jest mi jednak w okularach).

Jestem aktywną osobą tak wiec zainwestowalem w okulary od firmy Oakley:

aurum-optics.pl

Oprawki bardzo wytrzymałe i sa dedykowane dla osób uprawiających sporty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności,nie ważne czy oprawki są z firmy znanej bardziej czy też mniej,najważniejsze by pasowały do naszej twarzy i byśmy w nich dobrze się czuli. W obecnych czasach jest tak dożo sklepów optycznych,że na pewno każdy znajdzie produkt w odpowiedniej cenie.Szukając sklepów z produktami wysokiej jakości  warto zajrzeć na stronę https://optiland.pl/sklepy-firmowe

Znajdziemy na niej wykaz sklepów z najwyższej jakości produktami optycznymi,dla tych co szukają okularów,soczewek i różnego typu akcesoriów w rozsądnych cenach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno fajne są okulary ray ban. Wiadomo, że wyda się kilka stówek na nie ale moim zdaniem warto. Ta marka robi naprawdę porządne oprawki a poza tym ray bany w zasadzie każdemu pasują. Nie wiem jak oni to robią ale ich oprawki naprawdę są tak uniwersalne, ze niezależnie od kształtu twarzy - każdy w nich wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×