Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będę potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę. Wszystko jest dla ludzi (ale tylko dla tych myślących racjonalnie). Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi pożyczki w kwocie od 100 do 2000 zł to w rankingach vivus plasuje sie na pierwszym miejscu. Jak się mają ich oferty do innych pozabankowych instytucji? Może ktoś się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość doradztwo.chwilowki

Witam!Oferuję pomoc w doborze chwilówek (nie tylko tych dostepnych w internecie)oraz pomoc w jej uzyskaniu.Dotyczy to osób także ze złymi wpisami do BIK,BIG,KRD oraz ERIF.Moja skuteczność to 90 procent.Uwaga!pobieram opłatę za usługę w kwocie 30zł.Uwaga!Nie obiecuję oraz nie gwarantuję cudów ale jak napisałem powyżej moja skuteczność to 90 procent bez względu na bazy.Opłata 30zł jest adekwatna do pracy jaką wkładam aby dana osoba uzyskała pożyczkę(chwilówkę)Oferta dotyczy osób z całego kraju.Wszelkich informacji udzielę na email:doradztwo.chwilowki@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Porównaj ofertę banków i wybierz dobry kredyt(gotówkowy,samochodowy,mieszkaniowy,hipoteczny),pożyczkę(gotówkową,bez zaświadczeń bez BIK)lokatę,konto,ubezpieczenie OC/AC,leasing i kredyt dla firm,a następnie złóż bezpłatnie wniosek on-line.
 
PROFI CREDIT   Pożyczki bez BIK!!!
    Pożyczka do 25 000 zł
    Minimum formalności
    Szybko
    Bez BIK-u
Zostaw kontakt na tej stronie-oddzwonimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vibo

Czasami nie ma wyjścia i trzeba wziać pożyczkę. Ja już przerobiłem kilka chwilówek i najkorzystniejsze warunki mieli chyba w Skarabeuszu. Oddałem nie wiele więcej niż pożyczyłem, pieniądze dostałem do domu a gdy miałem problem ze spłatą rozłożono mi dług na mniejsze raty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłacaliscie kiedys szybciej np taka pożyczke pozabankową, czy odliczają koszty za niewykorzystany czas korzystania z pozyczki? Chcialbym wziac taka pozyczke, ale prawdopodobnie bede mial przyplyw gotowki i wtedy bede mogl splacic szybciej bez zbednych wiekszych kosztow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłacaliscie kiedys szybciej np taka pożyczke pozabankową, czy odliczają koszty za niewykorzystany czas korzystania z pozyczki? Chcialbym wziac taka pozyczke, ale prawdopodobnie bede mial przyplyw gotowki i wtedy bede mogl splacic szybciej bez zbednych wiekszych kosztow.

 

według mnie szybsza spłata nic niedaje, niestety tutaj bierzez i wiesz ile masz spłacić a czy spłacasz jutro czy w ostatni dzień to koszt jest ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pele

I TYP:
Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Nie wiesz jak znależć dobrą pożyczkę?

Zapoznaj się z nasza ofertą!
Mamy do zaoferowania szybkie pożyczki gotówkowe bez BIK dla Każdego!
- błyskawiczna decyzja
- minimum formalności
- bez zaświadczeń
- na dowolny cel
- również dla klientów z BIK i zła historią kredytową

Zapraszamy
napisz do nas: infochwilowka@op.pl

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Skonsultuj się z nami poprzez e-mail ,nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dostosujemy się do Klienta na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu
ELASTYCZNE FORMY SPŁATY

Osoby zainteresowane zachęcamy również do wypełnienia wniosku na naszej stronie.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany o tym jak bardzo i czy w ogóle korzystne są chwilówki pozabankowe. Dlaczego akurat viasms ? Czy ktoś korzystał z tego i może się wypowiedzieć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mam zaufania do tych wszystkich firm oferujących pożyczki bez Biku, bez załatwiania formalności itp., Poza tym można trafić na oszustów lub dostać pożyczkę na taki procent, że nie będziemy w stanie spłacić tego kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma się czego bać, trzeba natomiast mieć świadomość, że jak przychodzi termin spłaty to będziemy mieli na to potrzebne fundusze. Dodatkowo to zaciągając pożyczkę znamy wysokość kosztów jakie musimy ponieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma się czego bać, trzeba natomiast mieć świadomość, że jak przychodzi termin spłaty to będziemy mieli na to potrzebne fundusze. Dodatkowo to zaciągając pożyczkę znamy wysokość kosztów jakie musimy ponieść.

 

Dokładnie, jeżeli ktoś bierze pożyczkę bezmyślnie to może się to dla niego skończyć kolejną pożyczką żeby spłacić tą zaległą.. 

 

 

http://adwokat-miling.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa na naszą stronę internetową na której wybraliśmy i wyselekcjonowaliśmy najkorzystniejszą ofertę banków,instytucji finansowych oraz firm ubezpieczeniowych:
* pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK
* wysokooprocentowane lokaty
* kredyty samochodowe
* kredyty mieszkaniowe
* pożyczki gotówkowe
* kredyty gotówkowe
* kredyty hipoteczne 
* ubezpieczenia oc/ac
* ubezpieczenia na życie
* kredyty i leasing dla firm
* bezpłatne konta bankowe
* ubezpieczenia turystyczne
Na stronie mogą Państwo zapoznać się z ofertą,porównać,
wybrać dla siebie najkorzystniejszą,a następnie złożyć 
bezpłatnie wniosek on-line:  
 
TAK TO Łatwa pożyczka na niełatwe czasy
*od 500 zł do 10 000 zł
*od 3 do 24 miesięcy
*szybka decyzja kredytowa
Proszę wypełnić formularz kredytowy na naszej stronie internetowej zgodnie z  instrukcją. Zajmie to 2 minuty. W ciągu 24 godzin od wysłania poprawnie wypełnionego formularza kredytowego proszę oczekiwać  telefonu od naszego doradcy, który dokona weryfikacji  Państwa danych i przedstawi specjalnie przygotowaną dla Państwa ofertę.Nasza strona internetowa: http://ho./SH1OY
 
PROFI CREDIT   Pożyczki bez BIK!!!
    Pożyczka do 25 000 zł
    Minimum formalności
    Szybko
    Bez BIK-u
Zostaw kontakt na tej stronie-oddzwonimy: http://www.najlepszybank./short/gbzf
 
GET IN BANK Konto internetowe
   Oferta GET IN Banku skierowana jest do osób,
   które    chcą    założyć   konto   internetowe.
   Korzystając z formularza można otworzyć 
   konto   w   5   minut   zyskując:
   darmowe prowadzenie konta,
   bezpłatne przelewy,
   wypłaty w bankomatach,
   kartę płatniczą bez kosztów  
Załóż konto on-line: http://ho./SH4N6

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób obeznanych w tym temacie. Jaka firma będzie najlepsza do zaciągnięcia kredytu w wysokości 1500 zł na miesiąc czasu? Pod uwagę biorę taką jedną lokalna firmę oraz okmoney, czyli zaciągnięcie kredytu przez internet (oferta szybka pożyczka). Co możecie mi doradzić jeśli chodzi o taką kwotę?

Przygodę z chwilówkami warto chyba zacząć od skorzystania z pierwszych

darmowych kredytów w poszczególnych firmach:

¡    VIVUS - 1400 zł (do 30 dni)

¡   inCredit â€“ do 1000 zł na 30 dni

¡    OKMoney - 500 zł (do 30 dni)

¡        SOHO CREDIT - 500 zł (do 30 dni)

¡        NetCedit - 1000 zł (do 30 dni)

¡        WONGA - 750 zł (do 60 dni)  - koszt 10 zł

¡        KYZOO - 500 zł (do 30 dni)

¡        KREDITO24 - 2000 zł (do 7 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delik

Ja z kolei oczywiście skorzystałam z ofertybezbik.pl/
    
    
        
            
        
    

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość colore

Wiadomo, trzeba najpierw firmę sprawdzic, póżniej przechodzimy do rzeczy. Znalazłam ofertę pozyczkolandia.pl i nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość colore

To, że zdarzają się wpadki w firmach pozabankowych - nie oznacza, że wszędzie tak jest. pozyczkolandia jest zaufaną pożyczką i mogę ją polecic każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pożyczka to taka, która:
- Ma dość długi termin spłaty zadłużenia
- Jest prosta do uzyskania, dzięki łatwemu formularzowi i szybkiej wysyłce pieniędzy
- jest zabierana bez ponoszenia dodatkowych kosztów
Rzetelne i aktualne porównanie ofert pożyczkodawców odszukasz na SowaFinansowa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, to jest ta kwestia, że wziąć kredyt jest łatwo, ale potem go spłacić jest już trudniej. ja nie polecam brać chwilówek, bo sam się zadłużyłem i teraz spłacam. firma kruk mi poradziła żebym wziął na raty, to wziąłem i spłacam powoli, no ale chwilówek juz nie polecam zdecydowanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×