Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowe pożyczki mają jedna wadę. Mianowicie bierze się pożyczkę na krótki czas,  w wielu firmach jest to 2 czy maksymalnie 3 tygodnie. W tym czasie wiele osob po prostu nie ma możliwości spłacenia pożyczki w tak krótkim czasie (szczególnie jeśli zdecydują się na pożyczenie większej kwoty) Jesli przekroczą okres spłaty, muszą liczyć się ze sporym oprocentowaniem i wieloma dodatkowymi opłatami. Poza tym taka pożyczka nie jest często możliwa jeśli mamy już jakieś inne zobowiązania, czy wpisy w bik i krd. Ratunkiem może być wzięcie pożyczki w Lombardzie W ten sposób zastawiamy coś cennego. Jesli jest ktoś ze stolicy, mogę polecić ten Lombard na Złotej https://www.lombardnazlotej.pl/ - nie tylko aby wziąć pożyczkę. Mają tam sporo wartościowych rzeczy na sprzedaż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka pożyczka może też być na raty. Firmy pożyczkowe mają w ofercie nie tylko popularne chwilówki, ale też pożyczki ratalne. Na https://www.olx.pl/oferta/prywatna-pozyczka-pozabankowa-na-dowod-bez-bik-i-krd-CID619-IDntI9u.html można o tym przeczytać i pomyśleć, co się bardziej opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominał tutaj ktoś o pożyczce pozabankowej hipotecznej. Są bardzo dobre oferty jak chociażby oferowane przez Balt Credit, gdzie mają na prawdę indywidualne podejście do klienta, to jeszcze sa najtańszą firma na rynku. A dodam, ze troche się rozglądalam za ofertami i robiłam wszystkie za i przeciw. I Balt wygrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie każdego kredytu, pożyczki i tym podobne warto dobrze przemyśleć temat i związane z nim aspekty prawne i matematyczne. Jednym z nich jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania, istotny wskaźnik przy każdym kredycie, szczególnie w przypadku pożyczek pozabankowych - ponieważ rrso może być w takich przypadkach gigantyczne. Czasami jest to spowodowane po prostu krótkim okresem kredytowania. Zobaczcie więcej info na temat RRSO tutaj https://blog.provident.pl/co-to-jest-rrso/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą pożyczkę trzeba spłacić ;) A ja właśnie chciałbym skorzystać z takiej pożyczki pod zastaw nieruchomości. Najlepiej coś szybkiego. Marieee z tego Balta to z jakiej pożyczki dokładnie korzystałaś ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zainteresowałaś tym. Wszedłem sobie na ich stronę. Jak jeszcze możesz powiedzieć mi ile się czeka na decyzję ? Jak wygląda to jesli chodzi potem tez o przelew środkow?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypełnisz sobie wniosek na ich stronie, to w stosunkowo krótkim czasie oddzwania do Ciebie doradca. Mająś dośc indywidualne podejście, więc na pewno jakąś fajna ofertę dobierze. Samo zabezpieczenie pożyczki pod zastaw nieruchomości odbywa się w towarzystwie notariusza i jest związane z dokonaniem wpisu do IV Księgi Hipoteki. Co do decyzji to ta ostateczna gdzieś w ciągu dwóch dni ? Środki przelewane są maks do 7 dni. Ja miałam nawet wcześniej. pozdrawiam i powodzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×