Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Wonga oferuje pierwszą pożyczkę za darmo.

 

Witam! Tesla, promocja ta dotyczy Nowych Klientów, którzy starają się o pożyczkę ratalną. W przypadku spłaty całkowitej kwoty kredytu w ciągu 30 dni kalendarzowych od udostępnienia środków, udzielamy rabatu od całkowitego kosztu kredytu.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=ukredytowani.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Madzia888, koszt pierwszej 10 zł dotyczy pożyczki krótkoterminowej, która udzielana jest od 50 zł do 1500 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Edytowane przez oewonga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo
średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i
nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze
pojawił się Pan Mariusz, który rozwiązał wszystkie moje problemy
finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się
znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z
długów to zostawiam tutaj numer telefonu do Pana Mariusza 797-286-225
oraz maila : wyjsciezdlugow@gmail.com Proszę śmiało dzwonić albo pisać,
wszystkie porady są oczywiście bezpłatne. Pozdrawiam Kasia z Katowic
Edytowane przez Kasia76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o pożyczce https://monebay.pl/ ? Miał już ktoś z Was okazję skorzystać? Czytałam wiele pozytywnych opinii i osoby korzystają z tejj pożyczki coraz częściej. Chyba korzyścią jest to, że można wybrać okres spłaty, jaki najbardziej by nas interesował. Sprawdżcie wszystko, a na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto generalizować. Zarówno bank określając swoje ryzyko względem danego klienta może zaproponować gorsze warunki albo męczyć kolejnymi wymaganymi zaświadczeniami, jak i firma pożyczkowa może zaproponować pożyczkę na uczciwych warunkach. Wszystko jest dla ludzi i ważne żeby znaleźć ofertę na miarę swoich potrzeb i możliwości spłacania zadłużenia. Jeżeli sami tego nie potrafimy, a porównywarki pożyczek nie pomagają w podjęciu decyzji to praktycznie w każdym mniejszym lub większym mieście znajdziesz doradcę kredytowego, który ci w tym pomoże. Znana firma to open finance ale są tez mniejsze firmy takie jak http://szukamykredytu.pl/ , które mają bardzo indywidualne podejście do klienta i są pomocne na każdym etapie szukania kredytu/pożyczki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż. Sama jestem przeciwna jakimkolwiek kredytom. Zarówno branym w banku jak i tym w firmach pożyczkowych prywatych ( poniewaz są drogie a i tak bedziemy musieli to spłącić i to z nawiązką)

Jednak na logikę patrząc sie na oferty szybkich pożyczek ( te promocyjne darmowe pożyczki) to w sytuacji kiedy potrzebne sa nam pieniądze na krótko to taka opcja opłaca sie chyba najbardziej. 

Po znalezieniu oferty jaka Was interesuje proponowałabym jednak zajrzeć sobie na to forum o chwilówkach: http://www.forum-kredytowe.pl/f150/  - i poczytać sobie opinie o tych firmach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te najpopularniejsze chwilówki typu: Vivus, Wonga, VIA SMS. Brałem w nich pożyczki i nie było problemu. Z tych nowych co teraz na rynku powstały jeszcze nie korzystałem. A lubię brać pożyczki przez Internet, bo są szybko na koncie, a jak wiadomo czasem od wypłaty do wypłaty przybrakuje. Po za tym zawsze szukam takich za 0 zł i wtedy nie ma żadnych kosztów. Ostatnio szukając informacji o chwilówkach znalazłem ciekawą porównywarkę: https://finanto.pl/ widać, że jest nowa, bo jeszcze brakuję treści w niektórych zakładkach, ale chwilówki są ciekawie opisane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jest teraz tyle, że nie sposób zliczyć. Od siebie dodam, że warto uważać na pośredników. Sam się raz naciąłem. Nowa stronka, wszystko ładnie pięknie, pierwsza pożyczka za darmo no to się zarejestrowałem. Po kilku minutach zaczęły mnie bombardować oferty innych firm. Dopiero później, drobnym druczkiem w regulaminie doczytałem, że ta strona jes pośrednikiem i sprzedaje dane do prawdziwych pożyczkodawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki pozabankowe to bardzo szeroka grupa produktów finansowych. Można wśród nich znaleźć zarówno te krótkoterminowe (chwilówki) jak i długoterminowe. Bez względu jednak na okres pożyczania najważniejszą kwestią jest koszt pożyczki i reputacja pożyczkodawcy. Najbezpieczniejsze  a często również relatywnie tanie pożyczki pozabankowe to te, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku. Wonga czy Vivus nie bez powodu są tak popularne w naszym kraju. Oczywiście bywają też mniejsi pożyczkodawcy, którzy udzielą pożyczki na korzystnych warunkach, również tacy, którzy działają lokalnie, głównie w większych miastach, co sprawdzić można na https://chwilowapozyczka.pl/pozyczki-pozabankowe/.  Nie zmienia to faktu, że jednak pożyczki online są wygodniejsze a często również tańsze niż pożyczki prywatne czy pożyczki do domu klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki są świetną opcją, szczególnie kiedy wybierzemy darmowe chwilówki. Pożyczanie bez kosztów jest naprawdę możliwe! Samej zdarza mi się korzystać z ofert darmowych pożyczek, chociażby w okresie wakacyjnym. Mogę odpocząć w ciepłych krajach, a spłatę reguluję po powrocie. Polecam zapoznać się z ofertami, bo teraz firmy pożyczkowe są naprawdę wiarygodnymi instytucjami - wystarczy podpisać umowę ze sprawdzonym pożyczkodawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej firm pożyczkowych. Odpowiedzi pomogą mi dokończyć pracę magisterską. Ankieta jest anonimowa i służy wyłącznie celom naukowym. Udzielenie odpowiedzi nie zajmie dłużej niż 5 minut. 

https://forms.gle/9d6kumEBvXbXaunk8

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×