Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
gotowkaodzaraz

Kredyt gotówkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących ofert. Dla ułatwienia jest ta strona
dzięki której wszystko masz w jednym miejscu.

W ofercie są konta osobiste,firmowe lub kredyty,pożyczki na różne cele od chwilówek przez samochodowe, leasing, hipoteczne, konsolidacyjne i inne.

Wejdź, zobacz, porównaj a może cię coś zainteresuje.

https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart Pożyczka

Dostałem zlecenie by napisać u was o naszej firmie! 
PRZEDŚWIĄTECZNA PROMOCJA!

 


Warunki Smart Pożyczka:
Smartpozyczka  to szybkie pożyczki chwilówki przez Internet.

kwota pierwszej darmowej pożyczki do 3000 zł;
maksymalna kwota pożyczki zwiększa się do 7000 zł;
usługa weryfikacji ekspresowej - potwierdzenie rejestracji bez konieczności wpłaty 1gr;
pożyczki na: 10, 15, 20, 25, 30 dni.
Korzyści:

100% Online bez wychodzenia z domu;
wypłata pożyczki nawet w 15 minut na konto;
prosty formularz rejestracyjny;
brak zbędnych formalności.
Profil klienta:

jest w wieku 19-71 lat;
posiada polskie obywatelstwo;
posiada źródło dochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w pożyczaniu pieniędzy zawsze doradza firma http://polskikredyteu.pl/ . Bardzo długo istnieją na rynku, a co jeszcze ważne, w dużej mierze zajmują się pożyczaniem pieniążków i doradzaniem osobom, które mają dochody zagraniczne. Wbrew pozorom, wcale nie jest tak trudno uzyskać kredytowanie. Z tego co słyszałam, w ubezpieczeniach czy kontach też pomagają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakich pieniędzy trzeba. Jeśli wystarczy komuś 10 tys to w banku Raiffeisen jest kredyt gotówkowy i nie płaci się odsetek. Płaci się natomiast prowizję bankową która zależy od ilości rat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszelkich zadłużeń trzeba podchodzić bardzo ostrożnie i z rozsądkiem. Przed wzięciem kredytu lub pożyczki trzeba dobrze przeliczyć kwotę odsetek i rat miesięcznych żeby upewnić się, że będzie Was stać na spłaty. Z tego co wiem AASA oferuje pożyczki na niskim oprocentowaniu. Na ich stronie internetowej można sobie dopasować wysokość miesięcznych rat oraz okres spłaty zadłużenia. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wysokość rachunków nie przekroczy Waszych możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre porównanie kredytów jest tutaj:

https://pozyczkaportal.pl/kategoria-produktu/kredyty-gotowkowe/

Porównanie jest ciągle aktualizowane tak więc możecie zobaczyć sobie jakie warunki mają poszczególne banki i wybrać dla siebie najlepszą. Polecam nie zwracać na reklamowane dużymi literami oprocentowanie w banku bo przy kredycie gotówkowym warto zwrócić uwagę na inne kwestie

na prowizję do kredytu

na dodatkowe opłaty takie jak ubezpieczenie ( w przypadku wielu bankow wymagane jest dokupienie sobie dodatkowego ubezpieczenia)

czy na stosunek banku do osob, które mają problem ze spłatą. Może się Wam wydawać że dzisiaj nie będziecie mieli problemu ze spłatą ale życie różnie sie układa i nigdy nie możecie przewidzieć czy takie problemy sie nie pojawią w przyszłosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kredytami trzeba uważać to fakt i zanim się je zaciągnie należy dokładnie sprawdzać każdą ofertę. Warto też orientować się w swojej sytuacji, a szczególnie wiedzieć, co może znaleźć się w BIK. To też szeroki temat przy braniu kredytów, kliknij tutaj i przeczytaj na temat BIKU, tego jak go sprawdzić, czy jak go wyczyścić. Artykułów finansowych w internecie nie brakuje, warto z nich korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sie na pożyczkę to niezykle trudna decyzja. Tak trudną decyzję trzeba dobrze przekalkulować. Bardzo dużo ludzi decyduje się na pożyczkę. Jeśli marzy nam się mieszkanie, czy dom to jest to czasami jedyna opcja. Ten temat jest bardzo zawiły. Jeśli szukacie jakichś dodatkowych informacji to poszukajcie czegos tutaj: http://alekonsolidacja.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej najpierw przejże wszystkie informacje czy też przedzwonić lub napisać i się o wszystko upewnić a najlepiej to zrobić tutaj https://www.kredyty-gotowkowe.net Jest tam bezpłatna porada oraz pomoc w przypadku jakiś problemów. Są tam wszelkie informacje a jak nie wszystko jest jasne to wszystko nam dokładnie powiedzą co i jak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje w przypadku niskiego wkładu władnego? Czy jest możliwy kredyt, jeśli nie posiada się odpowiedniej sumy na pokrycie wkładu? A co z ubezpieczeniem od kredytu? Czy ktoś zna szerzej temat? Ja wiem tyle, co przeczytałam tutaj http://zwrotubezpieczenia.pl/klauzule-abuzywne-w-ubezpieczeniach-niskiego-wkladu-wlasnego/  ale chciałabym bardziej zgłębić temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Nie wiem co wy sądzicie, ale ja jestem zdania, że warto korzystać ze sprawdzonych instytucji finansowych. Tego nauczyło mnie doświadczenie. Kiedyś pożyczałam pieniądze w różnych instytucjach, niestety nie zawsze działających profesjonalnie. To był mój duży błąd. Straciłam pieniądze i cenny czas. Teraz korzystam tylko z https://www.santanderconsumer.pl/ . To sprawdzona marka i uznana na rynku firma. Moim zdaniem, w tak ważnej sprawie nie ma co ryzykować. Trzeba udać się do specjalistów! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ie wiem co wy sądzicie, ale ja jestem zdania, że warto korzystać ze sprawdzonych instytucji finansowych. Tego nauczyło mnie doświadczenie. Kiedyś pożyczałam pieniądze w różnych instytucjach, niestety nie zawsze działających profesjonalnie. To był mój duży błąd. Straciłam pieniądze i cenny czas. Teraz korzystam tylko https://pl.motty.no/kredyt-gotowkowy-norwegia/ to naprawdę genialna firma jeżeli chodzi o kredyty w Norwegii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia18w

Mam 21 lat. Pracuję na umowę zlecenie ponad 4 lata, posiadam z tego tytułu wpływy na konto. Chciałabym wziąć kredyt gotówkowy na kwotę 10 tyś. Posiadam konto w mbanku mam już pozytywną zdolność kredytową sprzęt na raty oraz dwa kredyty spłacone przed czasem. Mimo to mbank odmówił mi udzielenia kredytu w tej kwocie. Może ktoś posiada informacje w jakim banku próbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andzia18w jak masz stałe wpływy z tej umowy i w mbanku już nic nie zwojujesz to przelewaj wynagrodzenie przez 6 miesięcy w innym banku który chętniej daje debet i kredyt odnawialny w koncie. Spróbuj w Aliorze, BNP Paribas albo PKO BP, powinni Ci dać 1.5xdo 3x twoje miesięczne wynagrodzenie. Średnią liczą z ostatnich trzech miesięcy wpływów. Zapytać też tam możesz o kredyt.

Edytowane przez Sabina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie blog ślubny z najróżniejszymi artykułami na temat organizowania ślubu i wesela. Jest to mój ulubiony portal tego typu, który sam regularnie odwiedzałem przed ślubem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×