Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość iza

Moje chwilówki dramat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iza

Wszystko 90 dni po terminie bez refinansowań 

Netcredit  5000 po terminie  90  dni - nic nie robione 

Wonga - pożyczka ratalna kwota bazowa 2  tys, spłacone trzy raty i nie mam więcej - nie płace od 3 miesięcy 

kuki 1400 zł baza  - raty wpłacone dwie ( to samo) 


Szybka gotówka -  wzięte około 1423  zł do spłaty 1900 sami refinansowali, nawet nie wiem co to za kwota bazowa, bo zawsze były zaokrąglone kwoty na start. Potem jakas rata 1 , potem rata dwa, nic z tego nie rozumiem, tych ich obliczeń.

Obecnie nie mam pracy. Chwilówki szły na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iza,  Czyli razem masz koło 10 000 zł długu. To troche za mało aby ogłosic upadłość konsumencką. Jeżeli nie masz rodziny jedź na zbiory owoców do Niemiec czy Szwecji - do października spłacisz długi. Niemcy narzekają ze nie ma kto pracować a i w Polsce uradzaj wielki ale stawki niższe. Popracuj 2-3 miesiace i spłac długi bo odsetki cie zjedzą i za rok bedziesz miała 2 razy tyle długu. Poza tym nie bierz juz nigdy chwilówek "na życie" - nie tędy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iza 

trzeba wejść do tzw EPU i tam jest całość Twojego zadłużenia nakazy postanowienia uprawomocnienia itd to ze teraz masz ok 10 tys długu nie oznacza ze po jakimś czasie nie urosną odsetki powinnaś jak najszybciej założyć swoje konto w EPU i sprawdzić co tam jest 

Upadłość konsumencka to postępowanie przewidziane dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, które stały się niewypłacalne 

to Sąd oceni czy możesz ogłosić upadłość wystarczy tylko skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika ze znajomością i specjalnością w prawie bankowym 

Jeśli chcesz wiedzieć jak założyć swoje konto w EPU napisz https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Wtedy będzie można sprawdzić ile i gdzie masz zadłużenia, pamiętaj, że ogłaszając upadłość każdy Twój wierzyciel musi być powiadomiony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tak trudnej sytuacji warto skontaktować się z doradcą finansowym, który zapozna się z sytuacją i na pewno znajdzie ofertę kredytu dopasowaną do potrzeb klienta. W Habza Finanse 

https://habzafinanse.com.pl/trudne-kredyty-dla-zadluzonych/

zajmują się trudnymi kredytami dla osób zadłużonych. Może warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddłużenie Upadłość Spłata Chwilówek. ODDŁUŻANIE. Konsolidacja pożyczek. Cała POLSKA

Pomagamy klientom indywidualnym w wyjściu z tak zwanej spirali finansowej.

Spłacamy chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe niezależnie od ich statusu wymagalności i kwoty.

BIK BIG KRD, windykacja, dług sprzedany, zaległości w płatnościach nie są dla nas problemem.

Nie oceniamy. Pomagamy.

Kancelaria oferuje:

-porady prawne

-sporządzenie pism procesowych

-prowadzenie spraw przed sądami

-antywindykacja

-oddłużanie

-kredyty frankowe

-upadłość konsumencka

- CZYŚCIMY HISTORIĘ BIK

Więc jeśli jesteś dłużnikiem i nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań, nękają Cię wierzyciele, zastanawiasz się nad upadłością konsumencką bądź posiadasz kredyt we frankach

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

BEZPŁATNA WERYFIKACJA ORAZ ANALIZA SPRAWY

✅bez wychodzenia z domu

✅umowę wysyłamy prosto na maila

✅nasi specjaliści służą pomocą przez cały etap sprawy

Tel. 731 160 522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o chwilówki, to warto najpierw na spokojnie zapoznać się z tematem. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/chwilowki  dostępne są informacje na ten temat. Tutaj też można wziąć taką pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2018 o 16:22, Gość iza napisał:

Wszystko 90 dni po terminie bez refinansowań 

Netcredit  5000 po terminie  90  dni - nic nie robione 

Wonga - pożyczka ratalna kwota bazowa 2  tys, spłacone trzy raty i nie mam więcej - nie płace od 3 miesięcy 

kuki 1400 zł baza  - raty wpłacone dwie ( to samo) 


Szybka gotówka -  wzięte około 1423  zł do spłaty 1900 sami refinansowali, nawet nie wiem co to za kwota bazowa, bo zawsze były zaokrąglone kwoty na start. Potem jakas rata 1 , potem rata dwa, nic z tego nie rozumiem, tych ich obliczeń.

Obecnie nie mam pracy. Chwilówki szły na życie.

                                                Główny zakres Naszych usług:

 

 Restrukturyzacja kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych

Wstrzymanie zajęć komorniczych

 

UWAGA!!

Nowe zasady. Koniec z pożyczkami "bez BIK- u" W myśl poniższej nowelizacji ustawy z 18 maja 2023r  każda podmiot oferujący chwilówki również  musi zrobić zapytanie do BIK.

https://www.money.pl/gospodarka/koniec-z-pozyczkami-bez-bik-i-zadluzaniem-sie-pod-korek-od-dzis-obowiazuja-nowe-zasady-6899044663016320a.html  

 

Stowarzyszenie RPP biurosrpp@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2018 o 10:11, Stowarzyszenie napisał:

Szanowni Państwo,

Specjalizujemy się w udzielaniu realnych  

pożyczek gotówkowych..

Posiadamy ponad 270 biur w takich krajach jak:

Bułgaria, Polska, Czechy..

Posiadamy ponad 6000 pracowników i współpracowników!

Obsługuję Rejon śląski Rybnik, Żory, i okolice

PROSZĘ PISAĆ NA  E-mail – biurosrpp@gmail.com

Lub Tel. 731 160 522

ZAPRASZAM !!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×