Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Nikoś

Jaki internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, skąd macie internet? W sensie od jakiego dostawcy. Miałem tu na miejscu lokalnego, no ale to nie zdało egzaminu i szukam czegoś sensownego, co dźwignie sporo przesyłania i odbierania plików i o w miarę dobrej prędkości. Ktoś coś ma i poleca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam Vectre i nie narzekam dobra prędkość wysyłania oraz pobierania, czasem zdarzają sie avarie ale nie na długo. Chodź większa cześć ludzi mówi ze UPC to najlepszy możliwy dostawca internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie mam, ale ostatnio przeglądałam ofertę UPC Biznes i wydawało mi się to dość sensowne, z tego co kojarzę mieli kilka propozycji, ale ja biorę pod uwagę 300 Mb/s (to była najniższa, ale na moje potrzeby na pewno wystarczająca) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesiak

No ja też w sumie nie potrzebuję jakiejś mega prędkości. W jakiej cenie taki pakiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPC jest dostawcą internetu kablowego a taki internet z reguły należy do szybszych rodzajów internetu. Tak wiec powinieneś byc zadowolony z jego jakości. Jesli chodzi o sam serwis to polega na tym, że jesli coś jest nie tak dzwonisz i oni tłumaczą Ci co i jak. Na początku próbują rozwiązac problem telefonicznie. Bo w wiekszości przypadków wystarczy jedynie odłączyć jakiś kabelek czy zmienić konfigurację modemu. Jesli nie pomaga to wysyłają serwisanta ( zwykle na następny dzień) Zdarzają się przerwy w dostawie internetu ale rzadko.Bywa tak jednak u kazdego operatora.

Najlepiej jednak zajrzyj sobie na tę stronę

https://panwybierak.pl/dostawcy

I porównaj sobie go z innymi dostawcami internetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×