Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Jak inwestować w bitcoina?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Tzn. ogólnie interesują mnie kryptowaluty, ale wydaje mi się, że bitcoin jest tutaj najbardziej perspektywiczny.

W jaki sposób działacie z tym tematem? Wspieracie się pomocą jakiegoś brokera, czy coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej przez brokera - XTB.
Startujesz na wersji demo systemu. Tam dostaniesz opiekuna i możliwość iwnestowania w najważniejsze kryptowaluty.
Temat wymaga przygotowania. Masz tam niskie swapy, wąskie spready. Poradzisz sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie konkretnie kryptowaluty są dostępne? No właśnie - tylko jak przygotować się do inwestowania w ten temat?

Bo jednak nie widzę konkretnych szkoleń, które poruszają ten temat.

Znacie takie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są te - Bitcoin, Ethereum, Dash, Ripple i Litecoin CFD.
A czy bardziej warto inwestować w nowe kryptowaluty? Nie mam co do tego przekonania.
Porozmawiaj na ten temat z opiekunem - będziesz mądrzejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że w przypadku nowych kryptowalut bardzo trudno o jakiekolwiek przewidywania.

Przy starych jasne jest mniej więcej na co one reagowały, na jakie zdarzenia. W przypadku kryptowalut moim zdaniem ciężko o jakąś sensowną analitykę.

Bo jak to analizować? Na jakiej podstawie. Ja bym przeczekał, aż inni spróbują z tematem ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dosyć oczywiste, dlatego tym bardziej dziwiła mnie rada, żeby działać na nowych kryptowalutach. Ale każdy może mieć swoje doświadczenia. Zresztą podczas działania na demie systemu będzie dokładnie widać, jakie zmiany zachodzą na rynku, jak się zmieniają ceny. Przy zainwestowaniem normalnej kasy będziecie mieć prawdziwy obraz realiów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi mi to. Nie wszystko, nie każdego dnia, ale wygląda na to, że na kryptowalutach można normalnie zarobić.

I wydaje mi się, że bardziej na tych już długo istniejących. Sporo wiedzy z XTB. Ogólnie - system mi się naprawdę podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem jeszcze bardziej docenisz ich analizy i analitykę. A to, jak wiele dają najbardziej widać kiedy pobawisz się przez chwilę demem innego systemu.
Bodaj w 2016 system xstation wybrany został najlepszym w branży.
Chyba o czymś to świadczy, prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie nie ma znaczenia, ale rzeczywiście wygodnie mi się działa na tym systemie niż na MT4.

Jak dla mnie xtstation jest po prostu lepiej dopasowany pod aktualne wymagania rynku, bardziej domyślne.

Czytałem gdzieś nawet, że MT4 ma z czasem zniknąć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś na forum o MT4, coś o licencjach, ale nie pamiętam, o co tam chodziło. Tak czy siak - zdecydowanie wolę xstation, więc specjalnie mnie to nie interesuje. Jest znacznie domyślniejszy - trzeba tylko się przyzwyczaić do trochę bardziej nowoczesnego desingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zastanawiasz się nad inwestowaniem w kryptowaluty, warto zwrócić uwagę na korzyści płynące z używania praktycznych rozwiązań, takich jak bitomaty. Umożliwiają one wygodne kupowanie i wymianę preferowanych kryptowalut. Przykładowe urządzenie tego typu można obejrzeć tutaj: https://bitomat.egera.com/pl/bitomat-poznan-galeria-podolany Może znacie podobne rozwiązania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×