Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
perrto

Cena okularów korekcyjnych w optykach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dostrzegacie jakieś negatywy przy zakupie okularów korekcyjnych u optyków internetowych? Jak nie trudno się domyślić ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo na forum http://tuokulary.pl/ czytałem, że takie sklepy nie robią problemów przy zwrotach nawet kilku par. Macie jakieś doświadczenia przy zakupie oprawek w ten sposób?

Edytowane przez perrto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdecydowałabym się na zakup okularów u optyków internetowych. Tylko w salonie stacjonarnym możemy liczyć na właściwe dopasowanie okularów nie tylko do naszej wady wzroku, ale też do kształtu głowy i twarzy. Ponadto, soczewki okularowe muszą być odpowiednio wycentrowane, inaczej mogą powodować pogorszenie problemów ze wzrokiem. Nie warto kusić się na niższe ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w każdym sklepie naprawdę zależą. Możesz kupić bardzo tanie okulary, ale prawdopodobnie nie będą Ci pasować. Następnie możesz sprawdzić niektóre sklepy, gdzie mogą ci pomóc lepiej, ale cena będzie wyższa niż pierwszy wybór. Najlepiej odwiedzić miejscową optykę, gdzie doświadczeni ludzie pomogą ci wybrać najlepsze okulary. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupie online, po prostu wypróbuj niektóre portale typu cashback (tipli.pl), gdzie przesyłają ci procent swojego zakupu z powrotem do portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2018 o 09:04, Nhita napisał:

Nie zdecydowałabym się na zakup okularów u optyków internetowych. Tylko w salonie stacjonarnym możemy liczyć na właściwe dopasowanie okularów nie tylko do naszej wady wzroku, ale też do kształtu głowy i twarzy. Ponadto, soczewki okularowe muszą być odpowiednio wycentrowane, inaczej mogą powodować pogorszenie problemów ze wzrokiem. Nie warto kusić się na niższe ceny!

A ja ogólnie jestem innego zdania. Moim zdaniem jak najbardziej opłaca się kupować okulary u optyków internetowych:

jest o wiele taniej

mamy pewność, ze kupujemy oryginalne oprawki jeśli sklep jest autoryzowany

poza tym zmierzyć dany model możemy jak najbardziej w salonie, prawda? 

Ostatnio zamawiałam oprawki tutaj: https://aurum-optics.pl/c/5677/miu-miu-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html I jestem ogólnie zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soczewki są dużo lepsze i wygodniejsze, dobrze dobrane nie podrażniają oczu i nie powodują wysuszania. Ja jestem zadowolony i moje oczy też a noszę obecnie soczewki 24 to takie których nie trzeba zdejmować na noc, nosi się je 30 dni i 30 nocy na spokojnie. Nie powiem często zdejmuje ale wiem, że nie mam takiej konieczności. Dużo spokojniej się wtedy imprezuje czy zasypia na kanapie przed telewizorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są różne zależy od tego jaką masz wadę wzroku i jaką moc mają mieć Twoje okulary. Ja kupiłem okulary korekcyjne przez internet. Miałem niewielką wadę więc spokojnie mogłem zamówić je w sklepie internetowym https://www.twojesoczewki.com/ i żona moja niedawno też zamawiała dla siebie. Ona chciała okulary do komputera akurat bo wady nie ma więc kupiła po prostu zerówki z odpowiednią ochroną przed szkodliwym działaniem promieniowania monitora na oczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jestem właśnie przed badaniem wzroku i chciałam sobie przypomnieć, co na takim badaniu się wykonuje, bo dawno nie byłam u okulisty i na stronie https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online znalazłam fajny test online, który można sobie wykonać, aby sprawdzić, czy wiemy o swoim wzroku wszystko. Oczywiście nie jest to zastępstwem prawdziwego badania, ale fajnie się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×