Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać o kilku najlepszych kredytach. Wiele osób zaglądających tutaj pewnie szuka porównań więc przejrzałem troche ofert - mam nadzieję że ułatwi to komuś podjęcie decyzji:)

 

A więc na pierwszy rzut pójdzie bank ING i nowa pożyczka w trzech wariantach:

- standardowa pożyczka gotówkowa

- pożyczka 5000zł superkrótka

- MEGApożyczka

 

W pierwszej opcji do wzięcia jest od 1000 do 60 000 zł. okres kredytowania wynosi do 7 lat. Bank nie pobiera opłat za udzielenie pożyczki. Nie jest również potrzebne zabezpieczenie kredytu.

W opcji numer dwa możemy wziąc do 5000zł. Pożyczka jest kredytowana na maksymalny okres 12 miesięcy. Inne parametry nie ulegają zmianom. W opcji numer trzy zmienia się również tylko kwota i okres kredytowania. Jeżeli nasza zdolność na to pozwoli możemy wnioskować o kwotę aż do 100 000 zł na okres do 8 lat. Przy tej kwocie jednak wymagane jest zabezpieczenie w postaci własności czy też współwłasności mieszkania czy też innej nieruchomości.

 

Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Nie są wymagani poręczyciele. Formalności są ograniczone do zupełnego minimum - tutaj ważne - pieniędze można otrzymać już przy pierwsze wizycie w banku zaraz po podpisaniu umowy:)

Sami decydujemy również o tym którego dnia będziemy spłacać raty. Bank oferuję nam atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy oraz stałe oprocentowanie w trakcie trwania umowy. Istnieje możliwość skonsolidowania tą pożyczką innych naszych zobowiązań bez konieczności donoszenia dokumentów z innego banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×